Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 05, 09:57

Eurolygos akiratyje – lietuvis, gimęs su kamuoliu rankose

Eurolygos akiratyje – lietuvis debiutantas. Pajėgiausio klubinio turnyro Europoje kūrėjų kameros nukreiptos į Berlyno ALBA komandos lyderį Roką Giedraitį. Kaip vienas geriausių Eurolygos naujokų pristatomas puolėjas sulaukė daug gerų ALBA atstovų atsiliepimų, kurie šviesiomis spalvomis piešė krepšininko ateitį.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Myliu krepšinį. Gimiau su kamuoliu rankose. Mano šeimoje krepšinis yra numeris 1. Manau, panašiai kaip Lietuvoje. Ten visi myli krepšinį“, – tokiais R.Giedraičio žodžiais ir šypsena prasideda Eurolygos TV reportažas.

Už lietuvio kadre – milžiniškas ALBA logotipas. Antrą sezoną Berlyne rungtyniaujantis krepšininkas greitai pritapo užsienyje – pirmoje savo komandoje palikus Lietuvą.

Per vienerias Eurolygos rungtynes R.Giedraitis renka po 14 taškų ir 15 naudingumo balų – net neatrodo, kad kalbame apie Eurolygos debiutantą.

„Rokas gerai daro viską. Jis gerai leidžiasi į greitas atakas, įkirtinėja, vagia kamuolius, yra neįtikėtinas metikas. Jis daro praktiškai viską. Jo pasitikėjimas padeda jam ir visai mūsų komandai“, – sakė ALBA įžaidėjas Peytonas Siva.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Rokas Giedraitis
Getty Images/Euroleague.net nuotr./Rokas Giedraitis

„Rokas yra puikus krepšininkas. Kiekvieną kartą jis gerai atlieka savo darbą. Jis visada susitelkęs. Giedraitis be priekaištų atlieka jam skirtas užduotis. Manau, Berlyne jis žaidžia puikų krepšinį ir turi geras galimybes pakilti iki labai gero lygio“, – teigiamai apie R.Giedraitį atsiliepė Berlyno klubo strategas 73-ejų Aito Garcia Renesesas.

„Turiu galimybę mokyti iš Aito ir esu laimingas. Jaučiu, kad smarkiai tobulėju“, – tikino R.Giedraitis.

Euroleague.net nuotr./Aito Garcia Renesesas
Euroleague.net nuotr./Aito Garcia Renesesas

Geriausias lietuvio bičiulis Berlyne – islandas Martinas Hermannssonas.

„Toks jausmas, kad jis viską daro gerai. Jis žaidžia iš talento. Tai, ką jis daro aikštėje, yra ypatinga, – sakė M.Hermannssonas. – Vos tik su juo susipažinau, greitai susibičiuliavome. Daug bendraujame – net ir vasarą nuolat susiskambiname.“

Asmeniškai R.Giedraičiui Eurolygoje sekasi labai gerai, tik jo komanda kur kas dažniau pralaimi, nei laimi.

Vis dėlto kalbėdamas apie ALBA tikslus, R.Giedraitis nebraižo konkrečių tikslų ir skaičių.

„Norime kautis ir būti geriausia komanda. Mums viskas paprasčiau, nes pirmą sezoną Eurolygoje nejaučiame spaudimo. Bandome tiesiog būti kiek įmanoma aukščiau turnyro lentelėje“, – teigė R.Giedraitis.

„Euroleague TV“ – reportažas apie R.Giedraitį.

VIDEO: Eurolygos reportažas apie Roką Giedraitį

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek