Tiesiogiai
Tiesiogiai
2026-06-25 18:21

„Fenerbahče“ atsisveikino su latviu ir dar trimis žaidėjais

Stambulo „Fenerbahče“ oficialiai pranešė atsisveikinanti su keturiais žaidėjais.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ekipa tarė „sudie“ Artūrui Žagarui, Armando Bacotui, Brandonui Bostonui ir Jilsonui Bango.

26-erių latvis A.Žagaras sutartį su „Fenerbahče“ sudarė 2023 m., o Stambulo komandoje žaidė pastaruosius du sezonus.

Vis dėlto traumų kamuojamas gynėjas taip ir neįsitvirtino komandoje – per dvejus metus Eurolygoje sužaidė 27 rungtynes, kuriose per kiek daugiau nei 14 minučių rinko po 5,4 taško, 2,2 rezultatyvaus perdavimo ir 5,5 naudingumo balo.

A.Bacotas ir B.Bostonas Stambule praleido po vieną sezoną. 26-erių aukštaūgis A.Bacotas sužaidė 26 rungtynes ir per 10 minučių rinko po 2,4 taško, 1,8 atkovoto kamuolio ir 1,3 naudingumo balo, o 24-erių B.Bostonas dalyvavo 28 rungtynėse ir per beveik 12 minučių fiksavo 4,8 taško, 1,6 atkovoto kamuolio ir 3,8 naudingumo balo statistiką.

J.Bango papildė komandą 2024-2025 m. sezono viduryje ir tame sezone sužaidė 10 mačų bei rinko po 2,7 taško, 1,8 sugriebto kamuolio ir 3,6 efektyvumo balo, o 2025-2026 m. sezone visai nerungtyniavo dėl kelio traumos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą