Mūšyje dėl penktosios vietos – Šaro vyrų pralaimėta pratęsimo drama

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (20-12) paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse išvykoje per pratęsimą 81:84 (19:19, 15:19, 18:15, 17:16, 12:15) krito prieš Pirėjo „Olympiakos“ (22-12).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Vida Press nuotr.

Tai buvo rungtynės dėl penktosios vietos Eurolygoje. Pergalę šventusi „Olympiakos“ komanda atkrintamosiose susitiks su „Barcelona“, o „Fenerbahče“ žais su „Monaco“.

Itin svarbiu metu ketvirtojo kėlinio paskutinėmis minutėmis į priekį „Fenerbahče“ komandą taikliais tritaškiu ir dvitaškiu patempė Nigelas Hayesas-Davisas.

Tai padėjo įgyti keturių taškų pranašumą (69:65) Stambulo krepšininkams, bet Shaquielle'as McKissicas pataikė dvitaškį su pražanga, o Nigelas Williamsas-Gossas vėliau realizavo vieną baudą iš dviejų.

Galiausiai ketvirtas kėlinys baigėsi netaikliais metimais ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą atkarpą itin sėkmingai pradėjo „Fenerbahče“ krepšininkai, kurie po Nicko Calatheso ir Marko Guduričiaus dvitaškių įgijo penkių taškų pranašumą (78:73).

Isaiah Canaanas tuomet smeigė tritaškį, „Oly“ apsigynė, I.Canaanas buvo pasiųstas prie baudų linijos – jis lygino rezultatą 78:78.

Prasidėjo paskutinė pratęsimo minutė.

N.Hayesas-Davisas suklydo, o lyderio kostiumą apsirengęs I.Canaanas vėl pelnė du taškus – likus 18 sek. Šaras prašė pasitarimo.

Po pertraukėlės I.Canaanas perėmė kamuolį iš N.Calatheso, provokavo pražangą ir vėl sumetė baudas.

Pratęsimo atomazgoje I.Canaanas suvertė net 9 taškus ir išplėšė savo komandai pergalę. Iš viso jis surinko net 27 taškus ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

„Olympiakos“: I.Canaanas 27, S.McKissicas 12, K.Papanikolaou 8.

„Fenerbahče“: N.Hayesas-Davisas 21, S.Wilbekinas 12, S.Šanli 11, T.Dorsey 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti