Meilės miestas – Eurolygoje: Paryžiaus komanda triumfavo Europos taurėje

„Paris Basketball“ komanda laimėjo Europos taurės finalo seriją ir iškovojo teisę kitą sezoną rungtyniauti Eurolygoje.
TJ Shortsas
TJ Shortsas / Roko Lukoševičiaus/Scanpix Baltics nuotr.

Antrosiose finalo rungtynėse išvykoje Paryžiaus ekipa 87:79 (22:26, 21:20, 21:17, 25:18) darkart nugalėjo Breso Burgo JL komandą bei triumfavo serijoje 2-0.

Triumfas Europos taurėje reiškia tiesioginį kelialapį į kito sezono Eurolygos turnyrą.

Europos taurės sezono MVP išrinktas TJ Shortsas surinko 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir su 28 naudingumo balais buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis JL ekipa pirmavo tašku, tačiau tuomet "Paris" spurtavo 9:0. Nors namuose žaidę Breso Burgo krepšininkai dar mėgino kabintis, pergalės Tuomo Iisalo auklėtiniai nebeatidavė.

Grupių etape "Paris Basketball" žaidė su Vilniaus "Wolves" komanda. 105:78 paryžiečiai laimėjo pirmajame ture namuose, Vilniuje T.Iisalo auklėtiniai laimėjo 110:79.

Per visą šį Europos taurės sezoną "Paris" pralaimėjo tik vieną kartą – aštuntajame ture prieš Stambulo "Bešiktaš". Atkrintamosiose suomio vadovaujama komanda įveikė Badalonos "Joventut" ketvirtfinalyje 86:70, pusfinalio serijoje 2-0 nugalėjo Londono "Lions".

JL: I.Mike'as 16, J.Morganas 14, B.Massa 12, H.Beznitezas ir A.Julienas po 11.

"Paris Basketball": TJ Shortsas 22 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. bal.), M.Janutenas 15, N.Hifi 14, T.Wardas 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?