Prieš vizitą Kaune – pavojaus signalas: T.Sedekerskis dėl skausmo nebaigė mačo

Vitorijos „Baskonia“ klubas antradienio vakarą patyrė nesėkmę Belgrade, o susitikimas dar labiau apkarto lietuviui Tadui Sedekerskiui, susitikimą baigusiam su skausmo perkreiptu veidu.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Scanpix nuotr. ir stopkadras

Vietos Eurolygos atkrintamosiose siekiantis baskų regiono klubas 83:87 nusileido „Partizan“ komandai.

Antras pagal naudingumą komandos žaidėjas T.Sedekerskis Serbijos sostinėje per 18 minučių pelnė 6 taškus ir atkovojo 5 kamuolius, bet jo minutes ant parketo apribojo skausmingi epizodai.

Pirmąjį kartą skausmą nidiškis pajuto antrajame kėlinyje, kai perėmęs kamuolį pasileido į greitą ataką ir įkrovė iš viršaus, tačiau nesėkmingai nusileido ant kairiosios kojos ir tuoj pat susiėmė už kelio.

Lietuvis paliko aikštę, bet po ilgosios pertraukos grįžo į žaidimą, kol ketvirtajame kėlinyje skausmas vėl atsinaujino po dėjimo į krepšį.

T.Sedekerskis per sukąstus dantis dar grįžo į gynybą, bet visos „Partizan“ atakos metu laikėsi už kelio ir galiausiai buvo pakeistas bei į aikštę nebegrįžo.

Vida Press nuotr./Tadas Sedekerskis

Po 9,6 taško, 6,8 atkovoto kamuolio ir 15,4 naudingumo balo Eurolygoje šį sezoną renkantis Lietuvos rinktinės puolėjas jau šiandien su komanda atvyks į Kauną, kur ketvirtadienį žais rungtynes prieš „Žalgirį“.

Ar jose galės rungtyniauti ir „Baskonia“ kapitonas iš Lietuvos, paaiškės tik vėliau.

Primename, kad sausio pabaigoje T.Sedekerskis buvo susižeidęs raumenį bei iš rikiuotės iškritęs kelioms savaitėms.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas