2022 11 18

Tris kėlinius vijęsi Željko vyrai užsikūrė ir triumfavo ketvirtajame

Belgrado „Partizan“ (4-4) įgauna pagreitį Eurolygoje. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 96:88 (22:26, 27:24, 20:18, 27:20) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (4-4) ir laimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.
„Partizan“ krepšininkai
„Partizan“ krepšininkai / Scanpix/IMAGO/MN Press Photo nuotr.

Sausakimšų „Štark“ arenos tribūnų palaikomas „Partizan“ laimėjo prieš Izraelio ekipą nepaisant to, jog tris kėlinius buvo priverstas vytis oponentus.

Nors nedidelę, „Maccabi“ turėjo persvarą iki pat paskutinių trečio ketvirčio sekundžių, kai pirmą kartą rungtynėse šeimininkus išvedė baudų metimus sumetęs Mathiasas Lessort'as (69:68).

Tai tarsi suteikė sparnus Belgrado klubui. Ketvirtą kėlinį Yamas Madaras ir Kevinas Punteris pradėjo tritaškiais, suteikdami „Partizan“ 7 taškų pranašumą (75:68).

Puikiai rungtyniavęs ir 11 taškų ketvirtajame kėlinyje pelnęs Bonzie Colsonas bandė gaivinti „Maccabi“ viltis laimėti, bet „Partizan“ išlaikė bent 4 taškų pranašumą, o pergalę įtvirtino Zacho LeDay dėjimas likus pusei minutės, pirmą kartą suteikęs jo komandai dviženklį pranašumą (96:86).

Po trijų nesėkmių sezono starte prabudęs „Partizan“ lentelėje pavijo ne tik „Maccabi“, bet ir Vitorijos „Baskonia“, „Valencia“ ir Bolonijos „Virtus“ klubus. Šie penki klubai su lygiu pergalių ir pralaimėjimų balansu dalinasi 7-11 vietas Eurolygoje.

„Partizan“: Dante Exumas (7/8 metimai, 5 rez. perd., 31 naud. bal.) ir Zachas LeDay (7 atk. kam.) po 21, Mathiasas Lessort'as 16 (8 atk. kam.), Kevinas Punteris 13.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 23 (8/19 metimai, 7 rez. perd.), Bonzie Colsonas 17, Alexas Poythressas 16, Darrunas Hilliardas 14 (4/6 trit.).