2010-11-24 23:43

„VIČI-Aistės“ patyrė jau ketvirtą nesėkmę iš eilės

Dar vienu pralaimėjimu moterų krepšinio Eurolygos pirmąjį ratą baigė daugkartinės Lietuvos ir Baltijos šalių čempionės Kauno „VIČI–Aisčių“ krepšininkės. Kaunietės Prancūzijoje po atkaklios kovos 59:63 nusileido „Tarbes Gespe Bigorre“ ekipai.
Kauno „VIČI-Aistės“
Kauno „VIČI-Aistės“ / BFL/Laimučio Brundzos nuortr.

Beje, prancūzės iki šių rungtynių buvo iškovojusios vieną pergalę ir po antrojo laimėjimo paliko kaunietes turnyro lentelės dugne. Aikštelės šeimininkės atitrūko pirmoje dvikovos pusėje, per kurią įgijo dviženklę persvarą. Nors rungtynių pabaigoje sėkmingiau žaidė kaunietės, išlyginti rezultato  nebespėjo. Rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelniusi Marina Solopova.

Trečią pergalę turnyre iškovojo Maskvos srities „Spartak“ penektukas, kuris sugebėjo 72:60 nugalėti Ispanijos „Halcon Avenida“ ekipą. Beje, ispanėms tai buvo pirmoji nesėkmė turnyre. Rusijos klubas turnyre pakilo į antrą vietą.

Trečią pergalę iškovojo ir Prahos ZVVZ klubas, kuris namuose 84:56 įveikė Stambulo „Galtasaray“ komandą. Turkijos krepšininkės, pirmame rate pasiekusios dvi pergales, pirmo etapo pusiaukelę pasiekė ketvirtoje vietoje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą