Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 23d. 13:31

Danų širdys kraujuoja: per plauką nuo „didžiausios tarptautinio krepšinio sensacijos“

Danijos krepšinio pasaulėlis gedi po pralaimėjimo Lietuvai
nuotr. FIBA / Danijos krepšinio pasaulėlis gedi po pralaimėjimo Lietuvai

Danijos krepšinio rinktinė buvo visiška autsaidere prieš paskutines Europos čempionato atrankos rungtynes su Lietuva, tačiau vos nesukūrė stebuklo. 76:77 – tokiu rezultatu krito danai Vilniuje, juos skyrė vienas metimas nuo istorinio pasiekimo – patekimo į Senojo žemyno pirmenybes, į kurias ši šalis dar nėra patekusi.

„Milimetrai nuo vienos iš didžiausių sensacijų tarptautiniame krepšinyje. Danija atsisveikindama mojuoja Europos čempionatui po dramos Lietuvoje“, – rašė Emilis Halkieras iš DR.dk.

Jis teigė, kad Danija buvo per plauką nuo pergalės prieš Europos galiūnus.

„Persirengimo kambaryje po rungtynių 25 minutes buvo tylu. Spengianti tyla“, – pasakojo E.Halkieras.

DR.dk žurnalistas žvelgė į istoriją. Danija paskutinį kartą žaidė 1955-siais, tačiau būtų pirmą kartą įveikusi atranką, mat šeštajame dešimtmetyje į pirmenybes registravosi kas nori.

Mintimis DR.dk portale dalijosi ir Danijos krepšinio asociacijos direktorius Jensas Dossingas: „Mes buvome arti, turėjome šansą. Gal net lengviau būtų dideliu skirtumu pralaimėti ir pripažinti, kad varžovas buvo geresnis. Jie ir buvo, bet tik tašku. Lietuva yra pasaulio galiūne krepšinyje. Aštunta vieta reitinge. O danai buvo negirdėti iki tada, kai nugalėjo juos prieš tris mėnesius, o šiandien buvo per plauką nuo to, kad viską pakartotų.“

Ir pridėjo skambią frazę.

nuotr. FIBA/Danijos krepšinio rinktinė
nuotr. FIBA/Danijos krepšinio rinktinė

„Kai tada jie pralaimėjo mums, tai buvo skambiausias antausis jų krepšinio istorijoje. Girdėjome tai iš pažįstamų Lietuvoje. Tad jei būtume juos nugalėję pirmadienį, tai būtų buvusi viena didžiausių sensacijų tarptautiniame krepšinyje per nežinia kiek metų“, – kalbėjo Danijos krepšinio vadovas.

Apžvalgininkas E.Halkieras pridėjo, kad Danija lemiamame mače vertėsi be Gabrielio Lundbergo, kuris neseniai sukirto rankomis su Maskvos CSKA.

„Kai žmones klausia, ką būtų reiškę nugalėti Lietuvą, aš prilyginu tai faktui, kad Danija nepatektų į rankinio čempionatą. Nerealus scenarijus“, – tikino J.Dossingas.

nuotr. FIBA/Danijos krepšininkai itin nusivylę po pralaimėjimo
nuotr. FIBA/Danijos krepšininkai itin nusivylę po pralaimėjimo

„Lietuva sudaužė Danijos Europos čempionato viltis po dramos“, – rašė sport.TV2.dk.

„Nors pasirodymas buvo garbingas, pergalės pasiekti nepavyko, nepavyko įsirašyti ir į istorijos vadovėlius. Lietuva ir Danija kovėsi sunkiai dėl bilieto į Europos čempionatą, bet sėkmė nusišypsojo lietuviams mažiausiu įmanomu būdu – 77:76“, – rungtynes aprašė sport.TV2.dk.

Išskyrė apžvalgininkas nerimą ant Lietuvos atsarginių žaidėjų suolo trečiajame kėlinyje, kai danai veržėsi į priekį penkiais taškais.

„Mūsų krepšinio širdys kraujuoja“, – taip pralaimėjimą apdainavo basket.dk.

„Vienas taškas skyrė nuo Europos čempionato“, – pridėjo krepšinio naujienų portalo apžvalgininkas. Jis konstatavo, kad danai būtų išmetę pasaulio krepšinio galiūnę iš Europos čempionato.

Komentarai: 8

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 24sek