2018 11 06

Donatas Sabeckis galingai debiutavo Čempionų lygoje

Kauno „Žalgirio“ išnuomotas Donatas Sabeckis puikiai pasirodė FIBA Čempionų lygoje, tačiau jo atstovaujama Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ekipa išvykoje 92:93 (23:17, 26:23, 10:23, 25:15, 8:9) per pratęsimą pralaimėjo „Ventspils“ komandai.
Donatas Sabeckis
Donatas Sabeckis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvis per 26 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, perėmė 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

D.Sabeckis mačą baigė anksčiau laiko, nes susirinko 5 asmenines pražangas. Jam būnant aikštėje, svečiai pelnė 9 taškais daugiau nei varžovai.

Rezultatyvesni už D.Sabeckį „MHP Riesen“ komandoje buvo tik Admas Waleskowskis, pelnęs 17 taškų, ir Malcomas Hillas, surinkęs 19.

Nugalėtojams Maris Gulbis pelnė 19 taškų, o Aaronas Johnsonas surinko 17 taškų ir išdalino net 13 rezultatyvių perdavimų.

„Ventspils“: M.Gulbis 19, J.Arledge'as 18 (9 atk. kam.), A.Johnsonas 17 (13 rez. perd., 7 kl.), R.Lomazsas 16.

„MHP Riesen“: M.Hillas 19 (7 atk. kam.), A.Waleskowskis 17, D.Sabeckis 14 (6 atk. kam.), J.Crawfordas 10 (11 rez. perd.).