2017 06 17

Eurolygos karaliai metus užbaigė laimėdami Turkijos čempionatą

Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai sezoną užbaigė su dubliu. Eurolygą laimėję Željko Obradovičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą po pratęsimo 98:94 (24:19, 18:28, 17:17, 25:20, 14:10 įveikė „Bešiktaš“ ir laimėjo finalo seriją „sausai“ 4-0.
Bogdanas Bogdanovičius
Bogdanas Bogdanovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus žaisti vos dvi minutes iki pagrindinio laiko pabaigos „Bešiktaš“ pirmavo 79:65, tačiau „Fenerbahče“ spurtavo ir išplėšė pratęsimą.

Dėl sirgalių neramumų prieš tai vykusiame susitikime šios rungtynės vyko tuščioje arenoje.

Finalo serijos MVP buvo pripažintas serbas Bogdanas Bogdanovičius, serijoje rinkęs po 14,5 taško, 5,5 rezultatyvaus perdavimo ir 4,7 atkovoto kamuolio per rungtynes.

Turkijos čempionų titulą „Fenerbahče“ laimėjo antrus metus iš eilės ir aštuntą kartą komandos istorijoje. Daugiausia, trylika čempionų titulų, turi „Anadolu Efes“.

„Bešiktaš“: K.Sipahi 22, D.J.Strawberry 20, M.Rollas 15, V.Štimacas 13 (9 atk. kam.).

„Fenerbahče“: J.Vesely 26 (11 atk. kam.), B.Bogdanovičius 23 (9 rez. perd.), B.Dixonas 14, E.Udoh 12.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius