-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 01 09

Klaipėdos „Neptūnas“ gavo antausį Čempionų lygoje

Klaipėdos „Neptūno“ (6-4) krepšininkai antradienio vakarą FIBA Čempionų lygos turnyre namuose 71:87 (23:22, 10:20, 19:26, 19:19) nusileido Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (8-2) ekipai.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tai buvo pirmasis klaipėdiečių pralaimėjimas namuose.

Lūžis rungtynėse įvyko antrajame kėlinyje, kurį svečiai baigė spurtu 9:0 ir nutolo.

Po didžiosios pertraukos klaipėdiečių problemos tęsėsi, o dar viena vokiečių atkarpa 8:0 sudėjo visus taškus ant „i“.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 15 (6 rez. perd.), Edgaras Želionis 10, Simas Galdikas 9, Matas Jucikas 7.

„MHP Riesen“: Dwayne‘as Evansas 15, Adika Peteris-McNeilly 14, Justinas Searsas 11, Kerronas Johnsonas 10.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?