2020 11 15

L.Beliauskas pranoko „Baskonia“ lietuvius, bet pergalę šventė pastarieji

Ispanijos ACB pirmenybėse į akistatą stojo net trys lietuviai – Rokas Giedraitis, Tadas Sedekerskis ir Laurynas Beliauskas. Pergalę iškovojo namuose žaidusi R.Giedraičio ir T.Sedekerskio Vitorijos „Baskonia“ (8-3), rezultatu 80:74 (17:15, 17:21, 28:19, 18:19) nugalėjusi Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (5-5) ekipą su L.Beliausku.
Laurynas Beliauskas
Laurynas Beliauskas / Obradoiro klubo nuotr.

Tiesa, nors pergalės nepasiekė, rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė būtent L.Beliauskas.

Jis per 29 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/6 trit., 0/1 baud.), atkovojo kamuolį ir surinko 11 naudingumo balų.

Kitas „Obradoiro“ komandai atstovaujantis lietuvis Laurynas Birutis kuriam laikui iškrito iš rikiuotės dėl patirtos čiurnos traumos. Pirminėmis prognozėmis, centras negalės rungtyniauti dar bent savaitę.

„Baskonia“ gretose T.Sedekerskis gavo pasireikšti beveik 16 minučių ir pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/3 baud.). Be to, nidiškis dar sugriebė 4 kamuolius ir iš viso surinko 14 naudingumo balų.

Kitas baskams atstovaujantis lietuvis R.Giedraitis per 28 minutes sumetė 8 taškus (0/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Baskonia“ Ispanijos pirmenybėse yra ketvirta, o „Obradoiro“ – devinta.

„Baskonia“: Luca Vildoza 19, Achille Polonara 11, Tadas Sedekerskis 9.

„Obradoiro“: Jake'as Cohenas 17 (10 atk. kam.), Kassiusas Robertsonas 15, Laurynas Beliauskas 12.