Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 3d. 11:45

Latvijos policija nutraukė tyrimą dėl muštynių, kuriose krauju pasruvo K.Porzingis

Kristapas Porzingis
Stopkadras / Kristapas Porzingis

Latvijos policija nutraukė tyrimą dėl muštynių, į kurias praėjusių metų gegužę įsivėlė ir NBA rungtyniaujanti šios šalies krepšinio žvaigždė Kristapas Porzingis.

Kuršo regiono policijos atstovė Madara Šeršnova pranešė, kad nei vienas iš konflikte dalyvavusių asmenų nesikreipė dėl sužalojimų. Į policiją nesikreipė ir baro, šalia kurio įvyko konfliktas, savininkai.

Dėl to policijos pradėtas ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas.

Konfliktas, į kurį įsivėlė ir K.Porzingis, įvyko 2019 m. gegužės 12-ąją. Internete kaipmat pasklido vaizdo įrašas, kuriame matomas krepšininkas prakirstu antakiu ir suplėšytais marškinėliais.

Vėliau „Dallas Mavericks“ puolėjas aiškino, esą muštynes pradėjo ne jis, o jį puolęs asmuo.

„Man kažkas smūgiavo pirmas, o aš tada nelikau skolingas ir daviau atgal. Du mano kompanijos dalyviai buvo sumušti, gulėjo ant žemės ir tai padarė vietiniai (rusakalbiai Liepojos gyventojai – red. past). Galiausiai konfliktas nurimo. Bet tuomet man į galvą kažkas paleido kėdę. Po to dar kelias ir muštynės prasidėjo iš naujo“, – savo šalies žiniasklaidai konfliktą prieš metus komentavo K.Porzingis.

Anot krepšininko, jis tuomet pačiupo dar vieną vyrą, paguldė ant žemės ir smūgiavo jam į veido sritį. Tačiau tada pribėgęs vienas vyriškis kirto žvaigždei atgal ir šis pasruvo kraujais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:06
01:38
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek