2018 01 02

Lietuviai Italijoje – A.Gudaitį pakirto liga, G.Orelikas surengė tritaškių šou

Italijos krepšinio lygoje pergalingai metus pradėjo Milano „Olimpia“ klubas. Be Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio rungtyniavusi ekipa 78:64 (20:13, 17:18, 15:20, 26:13) nugalėjo Pezaro VL ekipą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Artūras Gudaitis praleido rungtynes dėl pakilusios temperatūros.

Mantas Kalnietis šį sezoną nėra registruojamas Italijos krepšinio lygos kovoms dėl legionierių limito.

Jau netrukus prie Milano komandos prisijungs ir trečias lietuvis Mindaugas Kuzminskas, kuris turėtų debiutuoti penktadienio Eurolygos rungtynėse su Pirėjo „Olympiakos“.

Milano klubas po šios pergalės pakilo į pirmąją vietą Italijos čempionate.

„Olimpia“: C.Jerrellsas 16, K.Tarczewski 14, A.M'baye 11, J.Theodore'as 10.

VL: M.Omogbo 18, E.Mika 17, D.Moore'as 15.

Kitose Italijos lygos rungtynėse Venecijos „Umana Reyer“ ekipa 91:59 (34:18, 14:15, 19:11, 24:15) sutriuškino Kapo D'Orlando „Betaland“.

Gediminas Orelikas nugalėtojams per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/3 dvitašk., 4/10 tritašk., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir kartą prasižengė.

Arnoldas Kulboka Kapo D'Orlando ekipai per 37 minutes surinko 14 taškų (1/5 dvitašk., 3/6 tritašk., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Venecijos klubas pakilo į ketvirtąją vietą čempionate, „Betaland“ rikiuojasi vienuolikta.

„Umana Reyer“: H.Peričius 20, G.Orelikas 19, A.de Nicolao 12, S.Tonutas 11.

„Betaland“: M.Alibegovičius 15, A.Kulboka 14.