2020 08 26

Puikiai Prancūzijoje debiutavęs A.Velička surengė dar vieną galingą pasirodymą

Vienu perspektyviausių Lietuvos žaidėjų laikomas 20-metis įžaidėjas Arnas Velička dominuojančiu stiliumi pradėjo karjeros etapą aukščiausiosios Prancūzijos lygos komandoje Šampanės-Šalono „Reims Basket“. Debiutiniame mače kaunietis surinko 28 naudingumo balus, o šįvakar varžovams pademonstravo 31 efektyvumo balo vertą pasirodymą.
Arnas Velička
Arnas Velička / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.
Temos: 1 Arnas Velička

Krepšininko atstovaujama „Reims Basket“ rezultatu 71:87 (27:21, 15:21, 20:24, 9:21) nusileido Nantero 92 krepšininkams, tačiau A.Velička spindėjo, per 31 minutę surinkęs 31 efektyvumo balą.

Krepšininkas iš Lietuvos pelnė 22 taškus (2/4 dvit., 1/4 trit., 15/15 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų, suklydo 2 kartus, kartą prasižengė.

Pirmajame draugiškame susitikime Šampanės-Šalono 77:78 nusileido Strasbūro IG komandai.

Tuomet A.Velička per 34 minutes pelnė 13 taškų (3/8 dvit., 0/6 trit., 7/9 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, suklydo du kartus, vieną kartą prasižengė, išprovokavo 11 pražangų ir rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 28 naudingumo balus.

Verta paminėti, jog „Reims Basket“ pirmose dvejose rungtynėse vertėsi be penkių žaidėjų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas