2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Ryto“ varžovų problemos prieš mūšį: be keturių krepšininkų keliavo 10 valandų

Salonikų PAOK komanda pasiekį Vilnių pirmadienio vakarą, tačiau graikų kelionė nebuvo pati sklandžiausia, o ir sudėtis rungtynėse prieš „Rytą“ nebus optimali.
Nate'as Renfro
Nate'as Renfro / nuotr. FIBA

Nate'as Renfro, Georgios Kamperidis, Diamantis Slafsakis ir Theodoros Konstantinidis nepadės Salonikų komandai Čempionų lygos įkrintamųjų pirmosiose rungtynėse. Priminsime, kad komandos žais seriją iki dviejų pergalių, laimėtojai žengs į „Top 16“ etapą.

Kaip pranešama, iš Salonikų į Vilnių PAOK kelionė truko net 10 valandų, o tiesiai iš oro uosto komanda patraukė į „Jeep“ areną, kur surengė treniruotę būsimoje mūšio vietoje.

Aris Lykogiannis, treniruojantis PAOK, teigė, kad ši išvyka jo ekipai bus labai sunki.

„Pasiruošėme gana gerai, turėjome laiko analizei, bet reikės ir prisitaikyti. Einame į rungtynes be keturių žaidėjų, o tai sukuria problemas“, – dėstė specialistas.

„Perkeldami žaidėjus į kitas pozicijas, bandysime užpildyti spragas. Akivaizdu, kad turėsime kontroliuoti rungtynių tempą, atkovotus kamuolius. Varžovai mėgsta griebti kamuolius puolime, bėgti į greitas atakas. Jei sukontroliuosime šiuos elementus, kontroliuosime ir rungtynes“, – pridūrė A.Lykogiannis.

„Ryto“ ir PAOK pirmosios rungtynės Vilniuje antradienį prasidės 19:30 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek