Stambulo derbyje – Šaro komandos triumfas ir netradicinis dvigubas dublis

Šarūno Jasikevičiaus klubas pasiekė užtikrintą pergalę prieš vieną iš principinių oponentų Turkijoje. Lietuvio treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (16-3) namuose 90:74 (16:19, 26:16, 19:15, 29:24) pranoko Stambulo „Galatasaray“ (9-10).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tai jau aštuntoji Š.Jasikevičiaus pergalė prie „Fenerbahče“ vairo Turkijos pirmenybėse. „Kanarėlės“ yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Šiose rungtynėse labai svarbi buvo antrojo kėlinio pabaiga, kai „Fenerbahče“ spurtavo 10:0 ir į ilgąją pertrauką išėjo su 7 taškų pranašumu (42:35).

Ketvirtajame kėlinyje komandas dar skyrė tik tie patys 7 taškai (64:57), bet tada šeimininkai šovė į priekį 18:5, susikrovė 20 taškų pranašumą ir atgal nebesižvalgė.

Įspūdingą statistinę eilutę „Fenerbahče“ gretose pasiekė Nickas Calathesas. Graikas pelnė tik 5 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), bet vis tiek pasiekė dvigubą dublį, nes atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 15, Scottie Wilbekinas 14, Sertacas Sanli 12, Nigelas Hayesas-Davisas 10.

„Galatasaray“: Akwasi Yeboah 16, Bugrahanas Tunčeras 12 (7 rez. perd.), Ismetas Akpinaras 11.