2018 11 18

Tinklelį draskęs Rokas Giedraitis privertė kapituliuoti Arnoldo Kulbokos klubą

Vokietijos čempionate akis į akį stojo du lietuviai, o po atkaklios kovos Roko Giedraičio atstovaujamas Berlyno ALBA klubas 92:88 (31:25, 21:24, 24:27, 16:12) palaužė Arnoldą Kulboką su Bambergo „Brose“.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / „Scanpix“ nuotr.

R.Giedraitis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir per 27 minutes pelnė 19 taškų (1/3 dvit., 5/6 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą ir 3 kartus prasižengė.

A.Kulboka pasirodė kukliau. Jo sąskaitoje – 6 taškai (0/1 dvit., 2/3 trit.) ir 3 pražangos per 11 minučių.

Bambergo klubą paskandino klaidos. „Brose“ prarado net 21 kamuolį, o ALBA – 11.

ALBA: R.Giedraitis 19 (5/6 trit.), N.Giffey 16, S.Peno 12 (8 rez. perd.).

„Brose“: S.Jelovacas 20, T.Rice'as 15 (7 rez. perd.), A.Rubitas 10 (5 atk. kam.).

Kitose rungtynėse Donato Sabeckio Liudvigsburgo „MHP Riessen“ 62:52 (15:14, 18:10, 15:18, 14:10) nugalėjo Getingeno BG ekipą.

„Žalgirio“ išnuomotas gynėjas per 22 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po 1 kamuolį.

Nugalėtojai dvitaškius metė tik 37 proc. (13/35), o tritaškius – vos 25 proc. (7/28) taiklumu.

„MHP Riessen“: L.Jonesas 21, J.Crowfordas 14 (8 rez. perd.), O.Klassenas 11 (14 atk. kam.).

BG: M.Stocktonas 13, P.Williamsas 10.