2020 02 11

Tritaškius pro šalį švaisčiusio R.Giedraičio ALBA išsigelbėjo ir triumfavo po pratęsimo

Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (13-4) pasiekė dramatišką pergalę Vokietijos čempionate. Sostinės klubas išvykoje tik po pratęsimo 112:106 (34:25, 19:29, 22:20, 21:22, 16:10) nugalėjo Ulmo „Ratiopharm“ (9-8) ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

R.Giedraitis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 35 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį perėmė kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

ALBA ketvirtajame kėlinyje išsigelbėjo paskutinę akimirką. Killianas Hayesas dviem baudų metimais likus žaisti 9 sek. padidino šeimininkų persvarą iki 3 taškų (96:93), bet laiko atsakui dar turėję svečiai surengė ataką, kurio smaigalyje atsidūrė Tyleris Cavanaugh.

Puolėjas smeigė tritaškį su sirena ir išplėšė pratęsimą, kuriame ALBA jau įrodė savo pranašumą.

„Ratiopharm“: T.Harvey 23 (6/9 trit.), K.Hayesas 20 (10 rez. perd.), G.Jerrettas 13 (10 atk. kam.).

ALBA: P.Siva 25 (4/7 trit.), L.Sikma 21 (12 atk. kam., 36 naud. bal.), R.Giedraitis ir T.Cavanaugh (3/3 trit.) po 14.