2018 11 01

Dainius Adomaitis Juodkalnijoje išvydo dvi skirtingas „Ryto“ komandas

Dainius Adomaitis iš Juodkalnijos grįžta su svarbiu tašku kišenėje Europos taurės turnyre. Įsirašyti trečiąją pergalę 92:69 padėjo antroji rungtynių dalis, kurioje Vilniaus „Rytas“ atrodė kaip visai kita komanda ir palaužė Baro „Mornar“ pasipriešinimą.
Dainius Adomaitis
Dainius Adomaitis / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Tai, ką pamatėme aikštėje, buvo dvi skirtingos komandos. Pirmoje pusėje padarėme daug klaidų gynyboje. Už kiekvieną tą klaidą varžovai mus nubaudė – ar tai tritaškiu, ar gera ataka.

Po pertraukos mūsų gynyba ženkliai pagerėjo. Mažiau rotacijų padėjo mums geriau gintis, tad klydome mažiau.

Sezono pradžioje turėjome nemažai problemų su traumomis. Dabar svarbiausia susigrąžinti visus krepšininkus į rikiuotę ir kuo geriau pasiruošti kitam susitikimui“, – prioritetus dėliojo D.Adomaitis.

Treneriui antrino Martynas Echodas, per 19 minučių pelnęs 13 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir tapęs naudingiausiu „Ryto“ žaidėju su 19 naudingumo balų.

„Iki pertraukos žaidėme tikrai prastai. Puolėme gerai, bet mūsų gynyba du prieš du buvo labai bloga. Per ją varžovai mums sumetė per daug tolimų metimų. Maža to, prastai atsitvėrėme priešininkus nuo krepšio. Bet po pertraukos vyko geras žaidimo plano vykdymas“, – samprotavo M.Echodas.

„Mornar“ treneris Mihailo Pavičevičius nusilenkė „Ryto“ komandai.

„Noriu pasveikinti varžovus, nes jie pelnytai laimėjo dėl intensyvaus krepšinio visas 40 minučių, – sakė 60-metis specialistas. – Kai rezultatas tris kėlinius buvo lygus 55:55, mes nustojome žaisti. Nežinau, kas nutiko mano komandai.

Iki pertraukos buvau pakankamai patenkintas puolimu. Gynyboje, deja, vis dar turime daugybę problemų.

Po pertraukos mes buvome per švelnūs ir leidome jiems pelnyti 20 taškų net neišnaudodami protingų pražangų. Tai daug ką pasako, kaip mes pasitikome šias rungtynes.“

Su trečia pergale per penkerias Europos taurės turnyro rungtynes „Rytas“ pakilo į trečiąją D grupės poziciją.

Į kitą etapą po 10 rungtynių pateks iš viso 4 grupės komandos.