Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Fantastiškai žaidęs M.Fosteris ir „Rytas“ atvėsino „Šiaulius“

Marcusas Fosteris ir toliau demonstruoja įspūdingą sportinę formą, o jo vedamas Vilniaus „Rytas“ (14-2) iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šiaulius“ (4-13) – 99:75 (24:28, 25:14, 23:11, 27:22).
Marcusas Fosteris
Marcusas Fosteris / Žanetos Bytautienės / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Šiauliečiai po to, kai jų vairą perėmė Žydrūnas Urbonas, buvo laimėję aštuonerias iš devynerių pastarųjų rungtynių „Betsafe-LKL“, Karaliaus Mindaugo taurėje ir Šiaurės Europos krepšinio lygoje (ENBL). Vienintelį pralaimėjimą Saulės miesto komanda patyrė prieš „Žalgirį“.

Vis dėlto šįkart situaciją kontroliavo svečiai iš sostinės.

Vilniečiai jau pirmosiomis minutėmis pabėgo 15:6, bet atsitiesę „Šiauliai“ sugebėjo laimėti pirmą ketvirtį 28:24.

Antrajame kėlinyje „Rytą“ tempė kartu 15 taškų pelnę M.Fosteris ir Gytis Radzevičius, o vilniečiai įpusėjus mačui jau pirmavo 49:42.

Po ilgosios pertraukos šiauliečiai buvo priartėję iki 4 taškų (47:51), bet tada „Rytas“ smogė varžovams spurtu 16:2, įgijo 18 taškų pranašumą ir atgal nebesižvalgė.

Link pergalės vilniečius vėl vedė M.Fosteris. Jis per 22 minutes spėjo pelnyti 24 taškus (3/4 dvit., 5/7 trit., 3/6 baud.) ir surinkti 19 naudingumo balų.

Gruodžio pabaigoje į Vilnių sugrįžęs amerikietis kol kas dominuoja LKL pirmenybėse – trejose rungtynėse vidutiniškai rinko po 23,3 taško.

„Rytas“ šįkart vertėsi be kapitono Margirio Normanto, kuris buvo registruotas susitikimui, tačiau ant parketo neišbėgo.

Vilniečiai turnyrinėje lentelėje žengia įkandin lyderio Kauno „Žalgirio“, „Šiauliai“ yra devinti.

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 15, Danielis Baslykas 14, Tomašas Pavelka ir Dachonas Burke'as po 10.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 24 (5/7 trit.), Gytis Radzevičius 17 (7/9 met.), RJ Cole'as (9 rez. perd.) ir Martynas Echodas (9 atk. kam.) po 11.