Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 9d. 06:22

Jonui Kazlauskui rinktinės treniruotė baigėsi Rio baseine, Rūtą Meilutytę po finalo ramino prezidentė

Dalia Grybauskaitė, Jonas Kazlauskas ir Arvydas Sabonis 15min iš Rio
Alfredo Pliadžio/LTOK nuotr. / Dalia Grybauskaitė, Jonas Kazlauskas ir Arvydas Sabonis

Pirmadienio vakaras Jonui Kazlauskui prasidėjo Rio olimpinių žaidynių palapinių miestelyje krepšinio treniruotėje, o baigėsi olimpinio parko baseine. Bet į Rūtos Meilutytės 100 m krūtine plaukimo finalą treniruotės pabaigoje išskubėjęs treneris, LKF prezidentas Arvydas Sabonis ir generalinis sekretorius Mindaugas Špokas progos pasidžiaugti neturėjo.

A.Sabonis su J.Kazlausku vis nerimastingai žvilgčiojo į Rio vandens sporto centro ekranus. Galiausiai prie baseino pasirodė Rūta Meilutytė.

LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas atsistojęs su trispalve rankoje plojo geriausiai Lietuvos plaukikei. Jis pats su ja ne taip seniai dirbo, kai prieš perimdamas LKF generalinio sekretoriaus pareigas darbavosi Lietuvos plaukimo federacijoje.

J.Kazlauskas, A.Sabonis ir šalia plaukimo finalą stebėjusi D.Grybauskaitė plojo, bet elgėsi santūriau.

Mirtina tyla vandens sporto centre ir... startas! Rūta pademonstravo puikią reakciją ir į vandenį stryktelėjo pakankamai greitai, tačiau jau nuo pirmųjų grybšnių matėsi, kad sukaupti solidžios persvaros prieš finišą nepavyks.

Įsitempę plaukimą stebėję A.Sabonis su J.Kazlausku po finišo suraukę kaktą žvilgtelėjo į ekraną. Buvo akivaizdu, kad medalio nebebus.

Palaikymo komanda iš Lietuvos nekeiksnojo Rūtos, bet, turbūt kaip ir visa Lietuva, kurį laiką akmeniniu veidu nesuprato, kas įvyko.

R.Meilutytė vėliau pravirko bendraudama su žurnalistais. Nusviro net diktofonai. Tą akimirką su Rūta liūdėjo visa Lietuva.

Beje, kiek atslūgus emocijoms R.Meilutytę po finalo aplankė D.Grybauskaitė.

„Rūta, palaikome ir visada palaikysime!“ – rašoma jos feisbuke.

Šiuos žodžius, ko gero, R.Meilutytei tiesiogiai norėjo perduoti ir visi lietuviai. Todėl feisbuke pasipylė Rūtai adresuoti palaikymo žodžiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek