2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kamšo spragas: „Wolves“ įteikė trumpalaikę sutartį E.Mockevičiui

Vidurio puolėjas Egidijus Mockevičius sustiprins išretėjusią Vilniaus „Wolves“ priekinę liniją ir apsivilks komandos marškinėlius sezono pradžioje. Su krepšininku pasirašyta trumpalaikė sutartis.
Egidijus Mockevičius
Egidijus Mockevičius / nuotr. „Wolves“ klubo

E.Mockevičius su komanda sportavo pasirengimo sezonui cikle, žaidė draugiškose rungtynėse.

„Egidijus su mumis yra nuo pradžių, padėjo ruoštis sezonui. Šiuo metu Gagičius yra iškritęs, Mekowulu atvykęs labai neseniai, todėl susitarėme, kad jis mums kurį laiką padės ir rungtynėse, kol turime spragų priekinėje linijoje. Esame jam dėkingi už darbą. Egidijus yra labai pozityvus, pilnai save atiduoda treniruotėse. Iš jo labiausiai tikimės darbo gynyboje ir atkovotų kamuolių“, – krepšininko įtraukimą į komandos sudėtį komentavo „Wolves“ vyr. treneris Kęstutis Kemzūra.

Po studijų JAV profesionalo karjerą 208 cm ūgio E.Mockevičius pradėjo metus žaisdamas NBA G lygoje. Po to grįžo į Europą, rungtyniavo Lietuvoje, Italijoje, Ispanijoje ir ilgesniam laikui įsikūrė Prancūzijoje.

Praėjusį sezoną krepšininkas rungtyniavo Konstancos „ACB Athletic“ (Rumunija) gretose ir fiksavo 10,1 taško ir 8,4 atkovoto kamuolio statistiką.

Šiame klube jis žaidė drauge su Vyteniu Čižausku, su kuriuo vilkėjo ir auksine karta vadintos 1992 m. gim. vaikinų rinktinės, laimėjusios aukso medalius visuose jaunimo čempionatuose, marškinėlius.

Debiutuoti „Wolves“ gretose oficialiose rungtynėse E.Mockevičius galės šeštadienį, rugsėjo 23 d., rungtynėse Vilniuje su „Gargždais“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek