15min be reklamos
2018 01 06

Keičiasi planai: Ballų realybės šou Vilnius nepamatys

Nors buvo skelbiama, kad šeštadienį Vilniuje gali įvykti bent vieno iš brolių Ballų debiutas, realybės šou į sostinę nepatrauks. Šalia „Vytautas Mineral SPA“, kuriame yra apsistojusi šeimynėlė, stovėjo brolių gauta „Toyota“, tačiau nei ja, nei komandos autobusu LiAngelo ir LaMelo į Vilnių neišvažiuos.
Treniruotėje
LaAngelo Ballas / Aliaus Koroliovo / 15min nuotr.
VIDEO: „Atsarginiai“ apie M.Kuzminsko grįžimą į NBA, A.Karnišovo „Nuggets“ ir nepasiteisinusią Ballų prognozę

„Aš juos tikrai išleisčiau. Esame aštuoniese ir iš jų trys įžaidėjai. Paimčiau juos. Žaidžiame dar su „Lietuvos rytu“, pergalės tikėtis sunku. Gal vieną ir išleisim“, – taip dar penktadienį kalbėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus.

Jis prieš išvykdamas į Vilnių dar buvo užsukęs į naujuosius Ballų šeimos namus Birštone, o išvykdamas draugiškai pamojavo realybės šou filmuojantiems operatoriams, kurie, beje, tikino, kad jiems V.Šeškus itin patinka ir yra „šaunus vyrukas“.

24sek pasiteiravo V.Šeškaus, ar LaMelo ir LiAngelo į Vilnių vyks kartu su komanda, ar atskirai, tačiau treneris pateikė nelauktą atsakymą ir atskleidė, kad brolių rungtynėse su „Lietuvos rytu“ išvis nebus.

„Klauskit vadovų“, – tokį atsakymą išgirdo 24sek, paklausus, kodėl pasikeitė dar vakar kurpti planai apie 19-mečio LiAngelo Ballo debiutą.

Susisiekus su „Vytauto“ sporto direktoriumi Viliumi Vaitkevičiumi, šis patvirtino V.Šeškaus naujieną.

Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./LaMelo Ballas
Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./LaMelo Ballas

„Nėra ko“, – taip sprendimą aiškino klubo atstovas. Jis 24sek pasakojo, kad jaunieji naujokai dar nėra apsipratę ir pakankamai treniravęsi su komanda, todėl nuspręsta, kad pirmą kartą į aikštę Ballai žengs kitą savaitę.

Kad mače su „Lietuvos rytu“ į aikštę neišbėgs 16-metis LaMelo, buvo aišku ir anksčiau, nes kilo sunkumų tvarkant jaunuolio dokumentus. Tačiau traumų išretintą V.Šeškaus sudėtį LiAngelo būtų bent kiek praplėtęs.

Anksčiau šeštadienį pasirodė dar viena žinia: „Vytautas“ pasitraukė iš Baltijos krepšinio lygos (BBL) ir vietoje to Ballų šou kurs žaisdami draugiškas rungtynes su LKL ir NKL komandomis.

Data Rungtynės Laikas
Sausio 9 d. „Vytautas“ – Kauno „Žalgiris-2“ 20:30
Sausio 15 d. „Vytautas“ – Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 20:30
Sausio 17 d. „Vytautas“ – Šakių „Vytis“ 21:00
Sausio 23 d. „Vytautas“ – Alytaus „Dzūkija“ 21:00
Sausio 28 d. „Vytautas“ – „Jonava“ 21:00

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie 24sek