TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Komandos nusiteikimu nesužavėtas A.Trinchieri: „Sužaidėme vieną gerą kėlinį“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias Kauno „Žalgiris“ pradėjo triuškinančia pergale, tačiau Andrea Trinchieri nebuvo visiškai patenkintas.
Andrea Trinchieri
Andrea Trinchieri / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgiris“ įveikė Mažeikių „M-Basket-Delamode“ ekipą 94:61 (17:26, 25:15, 28:5, 27:15), nors pirmuosius du kėlinius turėjo rimtai pavargti.

Tik trečiajame kėlinyje, kurį „Žalgiris“ laimėjo 28:5, kauniečiai sutvarkė rungtynių reikalus.

„Savo karjeroje esu žaidęs daug serijų, ir dažnai jos prasideda prastai. Taip nutiko ir šįkart – pirmajame kėlinyje.

Pradėjome labai blogai. Be gynybos, be energijos, be nusiteikimo. Turėjome vieną gerą kėlinį. Stebuklingą kėlinį, kuris suteikė mums sparnus, dėl ko ir laimėjome rungtynes.

Atkrintamosiose labai svarbu, kad tavo žaidimas nuolat kiltų. Per pertrauką paprašiau komandos pradėti atkrintamąsias, ir žaidėjai įsiklausė“, – apie Kėdainių arenoje vykusias rungtynes kalbėjo A.Trinchieri.

„Namų komanda privalo laimėti pirmąsias serijos rungtynes, todėl įtampos buvo. Be to, žaidėme ne savo salėje, todėl atmosfera nebuvo tokia, prie kokios įpratę“, – pridūrė treneris.

Mažeikių komandos treneris Nikola Vasilevas konstatavo, kad „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje parodė savo tikrąją jėgą.

„Stengėmės kovoti, bet po pertraukos pritrūkome fiziškumo. Per kėlinį prasižengėme tik du kartus – taip neturėtų būti“, – sakė jis.

N.Vasilevas pripažino, kad pirmas kėlinys – ko gero geriausia komandos sužaista atkarpa šį sezoną: „Ypač turint omeny tai, prieš kokią komandą žaidėme“.

„Koks mūsų tikslas šioje serijoje? Kautis“, – reziumavo „M-Basket-Delamode“ treneris.

Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti