2018 07 18

Lietuvos aštuoniolikmečiai įveikė ispanus

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė pradėjo pasirodymą Baltijos taurės turnyre Latvijoje. Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmose rungtynėse išmėgino jėgas su Ispanijos bendraamžių rinktine ir iškovojo pergalę rezultatu 83:80 (16:26, 20:18, 26:17, 21:19).
Gediminas Petrauskas
Gediminas Petrauskas / FIBA nuotr.

Susitikimą daug geriau pradėjo varžovai, kurie po pirmo kėlinio turėjo dviženklę persvarą. Tačiau lietuviams pavyko panaikinti deficitą (56:56) ir trečio kėlinio pabaigoje išsiveržti į priekį 60:56.

Paskutinėmis mačo sekundėmis vėl tiksliau sužaidė G.Petrausko auklėtiniai, kurie ir iškovojo pergalę.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Deividas Sirvydis, pelnęs 25 taškus. Erikas Venskus pridėjo 19, Klaidas Metrikis įmetė 11.

Penktadienį lietuviai susitiks su Latvijos bendraamžiais. Rungtynių pradžia 18 val. 30 min.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas