2016 09 12

„Lietuvos ryto“ pergalę nukalė galingas kapitono dvigubas dublis

„Lietuvos ryto“ komanda toliau skina pergales pasiruošimo sezonui etape. Pirmadienį Tomo Pačėso auklėtiniai Klaipėdos LCC sporto salėje 83:73 privertė pasiduoti Permės „Parma“ klubą.
Davidas Loganas
Davidas Loganas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Susitikimą vilniečiai pradėjo užtikrintai – 12:3 (5 min.).

Vieningosios lygos dalyviai bandė vytis, bet „Lietuvos rytas“ tolo nuo varžovų (27:13, 10 min.).

Prieš ilgąją pertrauką „Parma“ sugebėjo sušvelninti rezultatą (38:32), o po trijų kėlinių vilniečiai jau atsiliko 54:61.

Susizgribę sostinės komandos žaidėjai tirpdė skirtumą (67:73), o sukonstruota geležinė gynyba neleido rusams per paskutines keturias minutes pelnyti nė taško.

Laimėję atkarpą 16:0 vilniečiai iškovojo pergalę 83:73.

Komandos kapitonas Davidas Loganas ir vėl sužibėjo. Ne tik pelnė 18 taškų, bet ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Lietuvos rytas“: D.Gailius 21, A.Gudaitis 18, D.Loganas 18 (11 rez. perd.), C.Fisheris 15, A.Jomantas 7, D.Gordonas 3 (14 atk. kam.), A.Lapetai, K.Guščikui ir A.Pilauskui taškais pasižymėti nepavyko.

„Parma“: N.Barinovas 14, K.Bulanovas, I.Neliubovas ir S.Černovas po 12.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius