15min be reklamos
Publikuota 2022 09 29, 11:38

LKL startas prie ekranų pritraukė beveik pusę milijono žiūrovų

Savaitgalį startavęs jubiliejinis „Betsafe–LKL“ sezonas prie televizoriaus ekranų sutraukė didžiulę auditoriją.

„TNS Kantar“ duomenimis, pirmas ketverias „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes, kurias transliavo BTV televizija, iš viso pamatė beveik pusė milijono (495 tūkst.) televizijos žiūrovų, o vidutiniškai kiekvienas rungtynes stebėdavo 225 tūkst. žiūrovų.

„Skaičiai patvirtina, jog sirgaliai pasiilgo „Betsafe–LKL“ komandų, žaidėjų ir kovų aikštelėse. Džiaugiamės, jog čempionato startas toks atkaklus. Jau per pirmas aštuonerias sužaistas „Betsafe–LKL“ rungtynes netrūko netikėtumų, o komandas vidutiniškai skyrė 5 tik taškai – tokios intrigos žiūrovams patinka, – sakė LKL komunikacijos vadovas Vaidas Leliuga.

Mes iš savo pusės kiekvienais metais televizijos transliacijų kartelę stengiamės pakelti į vis aukštesnį lygį – iš pagrindų atnaujinome studiją, rungtynių grafikas, o visą tai vaizdą ekrane padaro dar patrauklesnį akiai.“

Iš pirmų keturių televizijos transliacijų, žiūrimiausia buvo Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ akistata, kurią rinkosi kas aštuntas prie ekrano buvęs žiūrovas (Share 11,7%).

„Betsafe–LKL“ rungtynių tvarkaraštį rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek