2017 03 12

M.Girdžiūnas sužaidė sezono rungtynes, „Neptūnas“ išvargo pergalę Kėdainiuose

Mindaugas Girdžiūnas sužaidė rezultatyviausias šio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono rungtynes, o Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo sunkią pergalę Kėdainiuose, vietos „Nevėžį“ palauždamas 72:70 (17:16, 15:17, 23:19, 17:18).
Mindaugas Girdžiūnas
Mindaugas Girdžiūnas / Karolio Bakūno nuotr.

M.Girdžiūnas pelnė 21 tašką (3/7 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pastarąjį kartą 20 taškų ribą šis įžaidėjas buvo pasiekęs 2016 m. gegužę, kai į „Šiaulių“ krepšį LKL ketvirtfinalio serijos mače įmetė 23 taškus.

Tašką į tašką vykusiose rungtynėse „Nevėžis“ rekordinę persvarą (49:43), buvo įgijęs trečiajame kėlinyje, tačiau Chrisas Loftonas smeigė du tritaškius, Laurynas Beliauskas pridėjo dvitaškį ir rezultatas vėl tapo lygus (51:51).

Likus mažiau nei 2 minutėms jau „Neptūnas“ turėjo 8 taškų pranašumą (72:64), bet tuomet uostamiesčio krepšininkai sustojo: „Nevėžis“ pelnė 6 taškus be atsako.

Likus 30 sek. komandas teskyrė 2 taškai (72:70). Vis dėlto pergalingo metimo „Nevėžiui“ atlikti nepavyko. Tokiu rezultatu ir baigėsi rungtynės.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 13, Ivanas Smiljaničius ir Ignas Vaitkus po 12, Karolis Petrukonis ir Jermaine’as Love’as po 10.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 21, Chrisas Loftonas 11, Jerai’us Grantas (10 atk. kam.) 10, Vytautas Šarakauskas 9.