2022 12 04

Pasikeitęs „Labas Gas“ Kėdainiuose nieko nepešė – lieka be pergalių LKL

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (5-6), namuose 89:81 (26:20, 20:19, 23:23, 20:19) nugalėjęs Prienų „Labas GAS“ (0-11) ekipą, kuri lygoje ir toliau lieka be pergalių.
Bradley Davison
Bradley Davison / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Kėdainių klubas sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Danieliaus Lavrinovičiaus tritaškio kėsinosi pabėgti dviženkliu skirtumu 14:6.

Vis dėlto svečiams pavyko stabilizuoti situaciją ir dar pirmajame kėlinyje persverti rezultatą – 17:16. Antrajame kėlinyje dar vienu spurtu šeimininkams pavyko pabėgti patikimesne persvara – 41:31.

„Labas GAS“ vėl sugebėjo atsitiesti ir po Džoko Šaličiaus dvitaškio priartėjo iki 52:54. Tiesa, netrukus serbas nesportiškai sustabdė Artūrą Žagarą, o iki trečiojo kėlinio pabaigos „Nevėžis-Optibet“ vėl pabėgo 69:62.

Skirtumui dar kartą aptirpus, Timas Lambrechtas šeimininkams padėjo dvitaškiu su pražanga, baudų metimus realizavo ir Bradas Davisonas (84:76). Šio pranašumo užteko iki rungtynių pabaigos.

Komandos rungtynes pasitiko ir su virtine pokyčių – Kėdainių klubas į Lenkiją išleido Paulių Petrilevičių, o Prienų ekipa Jy’laną Washingtoną ir Isaiah Osborne’ą pakeitė Domantu Viliu, Dariumi Tarvydu bei šiame mače dar nedebiutavusiu Tauru Jogėla.

Prienuose sezoną pradėjęs Titas Sargiūnas prieš buvusią komandą per 4 minutes pasižymėjo tik pražanga ir neigiamu naudingumo balu.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 18 (7 atk. kam.), Justinas Marcinkevičius 15 (6 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius 13.

„Labas GAS“: Dominykas Domarkas 16 (3/7 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Džoko Šaličius 15 (8 atk. kam.), Darius Tarvydas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Domantas Vilys (3/8 tritaškių) po 13.