2016 08 13

Prancūzijos krepšininkai įsibėgėja – nušluota Venesuela

Prancūzijos rinktinė įsibėgėja. Tony Parkerio vedami prancūzai 96:56 (23:18, 19:12, 24:17, 30:9) nušlavė Venesuelą ir iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės.
Tony Parkeris
Tony Parkeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ši pergalė užtikrino prancūzams vietą žaidynių ketvirtfinalyje. Tuo tarpu Venesuela į kitą etapą pateks tik tuo atveju, jei paskutiniajame ture nugalės Australiją, o Kinija įveiks serbus.

Pergalės pamatus prancūzams sudėjo Tony Parkeris, 12 iš 14 savo taškų pelnęs iki pertraukos. Tai padėjo prancūzams atsiplėšti nuo Venesuelos 42:30, kai pirmajame kėlinyje varžovai dar pirmavo 18:17.

Po pertraukos Prancūzija tiesiog didino skirtumą, kol jis tapo nebepadorus.

Prancūzai pataikė net 61 proc. metimų iš dviejų ir trijų taškų zonos (41/67).

Paskutiniajame ture Prancūzija susitiks su JAV.

Prancūzija: J.Lauvergne 17, A.Diot'as ir T.Parkeris po 14, Th.Heurtelis 11, N.De Colo ir B.Diaw po 10.

Venesuela: G.Echenique 12, G.Colmenaresas 10, J.Vargas 8.