Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 23d. 21:26

Staigmeną pateikęs K.Maksvytis prieš finalą su „Žalgiriu“ pažadais nesimėto

Kazys Maksvytis
Ray Vysniauskas / Kazys Maksvytis

„Ačiū, treneri!“ – ten, kažkur „Cido“ arenos balkone, prieš akistatą su žurnalistais Kazį Maksvytį sveikino saujelė švęsti pergalės virš aikštės užsilikusių panevėžiečių. Nuo emocijų perkaitęs ir išraudonavęs treneris jiems paplojo. Jo veidas spindėjo – K.Maksvytis antrą kartą per ketverius metus pateko į LKL superfinalą su maža komanda. „Kiekvienas laimėtas pusfinalis, kaip ir vaikas, malonus. Bet dabar smagu, kad išsikovojome vietą finale be jokių dovanų.“

„Sunku surasti žodžių. Kartais noro neužtenka, reikia sėkmės ir meistriškumo. Džiaugiuosi, kad visi kartu prisidėjome ir pasiekėme pergalę.

Taip pat ir miestiečiai, kurie mus labai palaikė“, – savo komandą su istoriniu patekimu į LKL finalą sveikino K.Maksvytis.

Po finalinės sirenos panevėžiečių sveikinimų jūroje išsimaudęs treneris švytėjo laime ir paprastumu.

Bet per spaudos konferencijas jis akivaizdžiai surimtėja. Emocijas treneris tramdo lyg tai būtų įtemptos rungtynės.

Kita vertus, K.Maksvytis negalėjo paslėpti pasitenkinimo savo auklėtinių pasirodymu, kurie LKL pusfinalyje 3-1 nukovė favoritu laikytą „Lietuvos rytą“.

„Žalgiris“ yra „Žalgiris“. Jis favoritas ir bus sunku. Bet mes nenusileisime.

„Komandos žaidimas tikrai gerėja. Esu labai patenkintas pasirodymu pusfinalyje. Sužaidėme tikrai solidžiai“, – tikino K.Maksvytis.

„Cido“ arena antradienio vakarą priminė masinio vakarėlio vietą. „Lietkabelis“ triumfavo ant parketo lyg laimėjęs čempionų titulą – laistėsi komandos vadovų pralietas šampanas.

Bet tikrasis finalas „Lietkabelio“ laukia gegužės 28-ąją – pirmoji kova su „Žalgiriu“ Kaune kovoje dėl aukso žiedų serijoje iki 4 pergalių.

„Pažadais mėtytis nesinoriu, bet tikrai džiaugiamės.

Tačiau „Žalgiris“ yra „Žalgiris“. Jis favoritas ir bus sunku. Bet mes nenusileisime.“

Istorine pergale pasidžiaugęs „Lietkabelis“ atsigaus nuo to čempioniško svaigulio ir susitelks mūšiui su „Žalgiriu“.

Panevėžyje, kaip ir „Lietuvos rytas“ ar „Neptūnas“, „Žalgiris“ šį LKL sezoną dar nebuvo laimėjęs.

Tad nenurašykite panevėžiečių LKL superfinalui dar nestartavus.

Kurtinaitis sakė – laimės entuziazmas arba patirtis. Džiaugiuosi, kad laimėjo patirtis.

„Tikiuosi, tų emocijų dar užteks. Dar po Prienų ketvirtfinalyje sakė, kad neužteks mums jėgų. Bet turėtų grįžti į rotaciją ir Tarolis“, – perspėjo K.Maksvytis.

Apie „Lietuvos ryto“ ultražemą penketą: „Reagavome prastai. Ačiū Dievui, kad laimėjome. Labiausiai buvo gaila iššvaistytos persvaros. Gana vėlai prisitaikėme. Gal šiek tiek užmigome ir laukėme pabaigos. Džiaugiuosi, kad susikoncentravome ir galą ištraukėme.“

Apie „Lietuvos ryto“ siurprizus – T.Browną vidurio puolėjo pozicijoje ir A.Jomanto išėmimą iš rotacijos: „Kažkiek gal ir tikėjomės, kad vilniečiai kažką keis. Buvome pasiruošę Gailiaus išėjimui į sunkiojo krašto puolėjo poziciją. Nelabai pavyko su tuo susitvarkyti. O Brownas buvo staigmena.“

Apie veteranų patirtį: „Kurtinaitis sakė – laimės entuziazmas arba patirtis. Jiems nepavyko mūsų užspausti, apibėgti. Džiaugiuosi, kad laimėjo patirtis.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 24sek