Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2016 08 09

Vaidas Kariniauskas pasiruošęs palengvinti gyvenimą Mantui Kalniečiui

Vaidas Kariniauskas žingsniuodamas duoti interviu dar spėjo sugauti perdavimą ir apsisukęs švystelėti tolimą metimą. Tritaškis skrodė tinklelį. 22-ejų rinktinės debiutantas šyptelėjo. Pirmųjų taškų olimpinėse žaidynėse jam dar teks palaukti, bet ir jis, ir Jonas Kazlauskas, ir Mantas Kalnietis tikisi, kad šie kris į olimpinį „Carioca“ krepšį jau rungtynėse su Nigerija.
Vaidas Kariniauskas
Vaidas Kariniauskas / „Scanpix“ nuotr.
Rio 2016 | Lietuva – Nigerija | 01:00

Mantas Kalnietis mače su Brazilija aikštėje praleido net 36 minutes, pelnė 16 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet paskutinėmis minutėmis jau vos pavilko kojas.

Nigerija – sąlyginai silpniausias B grupės varžovas, prieš kurį lietuviai visai norėtų pataupyti pagrindinį įžaidėją. Bet tai jau – pačių lietuvių rankose.

O suteikti poilsio minučių komandos draugui Vaidas Kariniauskas visada pasiruošęs.

„Priklausys nuo rungtynių eigos. Jeigu komandai seksis, manau, gausiu. Jei nesiseks, žais Mantas“, – realiai situaciją vertina V.Kariniauskas.

Susitikime su Brazilija V.Kariniauskas aikštėje išbuvo beveik 4 minutes. Į krepšį nemetė, bet spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengti.

Jam būnant aikštėje, lietuviai pelnė 8 taškais daugiau nei priešininkai. Daugiau iš atsarginio įžaidėjo ir negali prašyti.

„Labai geras įspūdis. Juk tai pirmosios olimpinių žaidynių rungtynės! – apie debiutą olimpinėje arenoje 24sek pasakojo V.Kariniauskas. – Prieš rungtynes jaučiau spaudimą. Bet kai išėjau į aikštę, jis atslūgo. Dariau, ką galėjau. Ačiū Dievui, laimėjome“.

Tiesa, po pertraukos J.Kazlauskas į aikštę V.Kariniausko nebeišleido. Lietuvos rinktinės žaidimas ėmė griūti kaip kortų namelis, o treneris nusprendė atlaikyti brazilų cunamį jau patikrintomis užtvaromis.

Vėliau V.Kariniauskas rūbinėje su komandos draugais pamatė piktą J.Kazlauską.

„Normalu, kad treneris buvo piktas. Vos nepralaimėjome rungtynių su plius 30. Treneris turi būti piktas, – sakė V.Kariniauskas. – Brazilai pradėjo viską keistis ir mes užstrigome. Negalėjome įvesti kamuolio dideliems. Tą klaidą turime ištaisyti. Per treniruotes dirbame, kad ji nepasikartotų“.

V.Kariniauskas pasakoja, kad Lietuvos rinktinėje atslūgo ta pirmųjų rungtynių įtampa, bet pats Vaidas yra žmogus, kuris visada jaučia spaudimą prieš kiekvieną mačą.

Bet vos tik žengęs į aikštę jis bus pasirengęs vykdyti pagrindinę jam Jono Kazlausko skirtą misiją.

„Suorganizuoti žaidimą, pakeisti Mantą, duoti jam pailsėti, gerai apsiginti, įmesti laisvam“.​

Rio 2016: „Orakulo“ prognozė Lietuvos ir Nigerijos susitikime
Rio 2016: „Orakulo“ prognozė Lietuvos ir Nigerijos susitikime

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius