2017 03 12

„Žalgiris“ rungtynių pabaigoje atitrūko nuo „Vytauto“ ir iškovojo pergalę

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Kauno „Žalgiris“ (23-3) rezultatu 81:70 (21:18, 23:11, 15:23, 22:18) įveikė namuose rungtyniavusį Prienų-Birštono „Vytautą“ (14-12).
Kevinas Pangosas
Kevinas Pangosas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šeimininkai šiame mače rungtyniavo ne stipriausios sudėties – „Vytauto“ ekipai dėl traumos padėti negalėjo naudingiausias vasario mėnesio lygos žaidėjas Saulius Kulvietis.

Po spurto 7:0 antro kėlinio pradžioje „Žalgiris“ įgijo dviženklę persvarą (28:18), bet Lietuvos čempionai sustoti neketino: Augusto Lima galingu bloku apdovanojo varžovą, 3 kartus iš eilės pasižymėjo dėjimais į krepšį, o po Isaiah Hartensteino taškų žalgiriečiai atitrūko 41:22.

Prabėgus pusei trečio kėlinio komandas vis dar skyrė 19 taškų (53:34). Visgi šeimininkai pasiduoti neketino ir spurtavę 10:0 deficitą sumažino iki vienženklio.

Ketvirto kėlinio pradžioje kauniečiai priekyje buvo tik 5 taškais (61:56), tačiau Pauliaus Jankūno tritaškis neleido „Vytautui“ priartėti dar labiau.

Mačo pabaigoje Edgavo Ulanovo bei P.Jankūno vedami žalgiriečiai varžovams leisti pagalvoti apie pergalę neketino, tad aidint finalinei rungtynių sirenai triumfavo kauniečiai – 81:70.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas 20 (9 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 13, Darius Gvezdauskas 10.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 12, Renaldas Seibutis ir Paulius Jankūnas po 12, Leo Westermannas 10.