2018 03 12

Arti staigmenos: „Žalgiris“ vos neprisižaidė Kėdainiuose

Kauno „Žalgiris“ (22-3) gerai pradėjo rungtynes, tačiau vėliau stabtelėjo, o tuo vos nepasinaudojo Kėdainių „Nevėžis“ (6-19). Vis dėlto Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje šventė pergalę 79:73 (22:6, 19:25, 21:15, 17:27).
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kauniečiai puikiai pradėjo susitikimą ir greitai įgijo dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ persvara buvo daugiau nei įtikinama, o švieslentėje degė skaičiai 31:6.

Tačiau „Nevėžis“ atsitiesė. Tritaškiais prabilę aikštės šeimininkai prieš pat didžiąją pertrauką svečių pranašumą nukirpo iki 10-ties taškų.

Nors trečiajame kėlinyje kauniečiai dar kiek truktelėjo į priekį, Kėdainių ekipos krepšininkai ginklų nesudėjo ir lemiamame ketvirtyje po spurto 18:4 buvo sumažinę atsilikimą iki 2 taškų.

Vis tik mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė labiau patyrę žalgiriečiai ir įsirašė 22-ąją pergalę LKL. „Žalgiris“ yra pirmenybių lyderis.

„Nevėžis“ turi 6 pergales ir 19 pralaimėjimų bei rikiuojasi 9-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Šiame susitikime ant parketo po traumos ir ligų sugrįžo „Žalgirio“ slovėnas Beno Udrihas, kuris per 18 minučių pelnė 3 taškus (0/3 dvit., 1/1 trit.).

Brandonas Daviesas surinko 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir rungtynes užbaigė su 30 naudingumo balų.

„Nevėžis“: J.Woodardas 14, A.Zakharovas ir J.Tamulis po 11, G.Staniulis 10 (7 atk. kam.), G.Maldūnas 8.

„Žalgiris“: B.Daviesas 17 (9 atk. kam.), P.Valinskas ir V.Micičius po 13, A.Milaknis 12.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas