2018 12 30 /19:10

Jaunimui šansą suteikęs „Žalgiris“ sporto halėje pervažiavo „Skycop“

Dar vieną pergalę LKL pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgirio“ (15-1) krepšininkai. Į legendinę Kauno sporto halę laikinai sugrįžę LKL čempionai sekmadienio vakarą be didesnių problemų 93:48 (23:11, 21:14, 31:14, 18:9) sudorojo Prienų „Skycop“ (5-11) ekipą.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Šarūnas Jasikevičius šiame mače leido daug pasireikšti savo jauniesiems žaidėjams Rokui Jokubaičiui, Lukui Uleckui bei Erikui Venskui ir šie savo reikliojo stratego nenuvylė.

Pergalė 45 taškų skirtumu – didžiausia šį sezoną. Ankstesnis sezono rekordas – 41 taško persvara – irgi priklausė „Žalgiriui“, kuria jie sutriuškino „Šiaulius“.

„Žalgiris“ vertėsi be Leo Westermanno, Pauliaus Jankūno, Antano Kavaliausko, o taip pat ir be kirkšnį susižeidusio Mariaus Grigonio bei Nate'o Wolterso, kuriam atsinaujino čiurnos trauma.

Nugalėtojus į priekį vedė aukštaūgių trio. Brandonas Daviesas, Aaronas White'as ir Laurynas Birutis pelnė atitinkamai 17, 16 ir 15 taškų.

Priekinės linijos žaidėjams sėkmingai talkino karjeros rungtynes sužaidęs L.Uleckas, kuris per 27 minutes įmetė 13 taškų (3/5 tritaškių) ir atkovojo 5 kamuolius.

Viso susitikimo metu dominavę šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis atitrūko 13:3, o besibaigiant pirmajam kėliniui triuškino varžovus 23:8.

Prieš pertrauką „Žalgiris“ jau talžė prieniškius net 43:20, o antroje susitikimo pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė – apsukų nemažinę kauniečiai nestabdomi bėgo į priekį.

Penkiolika pergalių ir vieną nesėkmę turintys kauniečiai pirmauja LKL čempionate.

Prienų klubas laimėjo penkis sykius ir suklupo vienuolika kartų bei žengia aštuntas.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17 (15 min.), Aaronas White'as 16, Laurynas Birutis 15 (8 atk. kam.), Lukas Uleckas 13, Rokas Jokubaitis 9.

„Skycop“: Vytenis Lipkevičius 12, Mike'as Bruesewitzas 9, Martynas Gecevičius ir Ovidijus Varanauskas po 8.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas