2020 03 07 /20:06

„Rytas“ su vėjeliu prašvilpė pro „Nevėžį“

Šeštadienio vakarą LKL pirmenybių 24-ojo turo rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo Vilniaus „Ryto“ (17-7) krepšininkai, savo aikštėje 96:75 (25:13, 23:20, 29:25, 19:17) pranokę Kėdainių „Nevėžį“ (6-18).
Mindaugas Girdžiūnas
Mindaugas Girdžiūnas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Dominavęs „Rytas“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o Kėdainių klubas paeiliui patyrė jau penktąją nesėkmę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Arnas Butkevičius, kuris surinko 14 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balus.

Sostinės klubas jau pirmosiomis minutėmis atitrūko 17:2 ir nors vėliau žaidimas išsilygino, po pertraukos šeimininkai vėl pradėjo siautėti.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Ryto“ aukštaūgiai vieną po kito dėjo kamuolius į krepšį, o jų inicijuotas spurtas 12:0 leido pradėti varžovų triuškinimą 57:33.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai prieš ketvirtąjį kėlinį varžovus kiek pristabdė, tačiau sugrįžti į kovą jau nebepavyko. „Rytas“ išsaugojo pranašumą ir triumfavo užtikrintai.

Sostinės ekipa vertėsi be traumuotų Francisco Cruzo bei Martyno Echodo.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 16, Marekas Blaževičius 15, Arnas Butkevičius 14, Cameronas Bairstow ir Evaldas Kairys po 12.

„Nevėžis“: Panagiotis Kalaitzkis 14, Viny Okouo 13, Kristupas Žemaitis 10.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?