2021 05 08

Užtikrintą pergalę iškovojęs „Lietkabelis“ užvėrė duris į atkrintamąsias dzūkams

Panevėžio „Lietkabelis“ (22-13) namuose užtikrintai rezultatu 100:80 (27:16, 25:17, 24:20, 24:27) pranoko Alytaus „Dzūkiją“ (11-25) ir pastarajai užvėrė duris į „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias.
Panagiotis Kalaitzakis
Panagiotis Kalaitzakis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Dzūkų sezoną būtų išgelbėjusi tik pergalė, tačiau ir ji negarantuotų vietos atkrintamosiose. Alytaus ekipai tuomet reikėtų sulaukti Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ pergalės prieš „Šiaulius“ ir tik tokiu atveju alytiškiai pakiltų į septintąją vietą, o Saulės miesto komanda liktų devinta.

Visgi visus šiuos skaičiavimus per pirmuosius du rungtynių kėlinius greitai nubraukė „Lietkabelis“, kuris nepraranda vilčių finišuoti trečioje pozicijoje.

Dabar Nenado Čanako auklėtiniams būtina pergalė reguliaraus sezono finiše prieš Vilniaus „Rytą“. Šių ekipų mūšis Panevėžyje vyks pirmadienį.

„Lietkabelio“ komanda kontroliavo visas rungtynes: jau pirmame kėlinyje skirtumas tapo dviženklis (22:12), o tritaškių dėka vėliau pavyko pabėgti dar labiau – 45:27. Gytis Masiulis, Panagiotis Kalaitzakis bei Džordže Gagičius galiausiai triuškino varžovus (64:42), o trumpi šviesos blyksniai „Dzūkijos“ situacijos stipriai negerino.

Paskutinis ketvirtis liko visišku formalumu, kuriame „Lietkabelis“ bėdų sau neprisivirė.

Paulius Poška dar spėjo pelnyti šimtąjį tašką, taip uždarydamas rungtynes.

Panevėžio „Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis (7 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Margiris Normantas po 15, Paulius Valinskas 12, Gytis Masiulis (6 atk. kam.) 11, Erikas Venskus 10.

Alytaus „Dzūkija“: Giedrius Staniulis 17 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Paolo Marinelli 15 (5 rez. perd.), Simas Jasaitis 14 (6 atk. kam.), Paulius Danisevičius 13 (6 rez. perd., 19 naud. bal.).

Standings provided by SofaScore LiveScore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas