2021 04 05

„Clippers“ Los Andželo derbyje įkirto traumų išguldytiems NBA čempionams

Šv. Velykų pirmąją dieną NBA sirgalių dėmesys krypo į Los Andželą, kur akis į akį susitiko dvi šio miesto ekipos. „Staples Center“ arenoje vykusiose akistatoje „Los Angeles Clippers“ (33-18) kirto antausį NBA čempionui „Los Angeles Lakers“ (31-19) – 104:86 (27:20, 26:18, 24:17, 27:31).
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Formalūs dvikovos šeimininkai iniciatyvą perėmę dar prieš didžiąją pertrauką ir įgiję 20 taškų pranašumą nesunkiai dominavimą išlaikė.

Didžiausias „Clippers“ pranašumas siekė 24 taškus (75:51).

Tiesa, reikia pasakyti, kad „Lakers“ šiame mače nepadėjo LeBronas Jamesas, Anthony Davisas, Andre Drummondas bei Wesley Matthewsas.

„Clippers“ Vakarų konferencijoje žengia trečia, o „Lakers“ užimą penktąją vietą.

„Clippers“: Marcusas Morrisas 22, Kawhi Leonardas 19 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 27 naud.), Paulas George'as 16.

„Lakers“: Montrezlas Harrellas 19, Talenas Hortonas-Tuckeris 16, Marcas Gasolis 11, Markieffas Morrisas 9.

Kitų NBA rungtynių rezultatai:

„Boston Celtics“ – „Charlotte Hornets“ 100:116;

„Philadelphia 76ers“ – „Memphis Grizzlies“ 100:116;

„Atlantas Hawks“ – „Golden State Warriors“ 117:111;

„Houston Rockets“ – „New Orleans Pelicans“ 115:122;

„Denver Nuggets“ – „Orlando Magic“ 119:109.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius