2021 04 04

„Jazz“ muzika – toliau gražiausia NBA: naujas rekordas ir 22 pergalė namuose iš eilės

Šio sezono NBA lyderiai „Utah Jazz“ (38-11) krepšininkai nestabdo – šeštadienį jie net 137:91 (38:20, 40:20, 29:32, 30:19) sutriuškino „Orlando Magic“ (17-32).
Donovanas Mitchellas
Donovanas Mitchellas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau 22-oji iš eilės „Jazz“ komandos pergalė namų tvirtovėje ir devintoji apskritai.

„Tai vienas iš vakarų, kai mes žaidėme tikrai gerai ir ėjome tinkama linkme. Mes žaidėme kaip komanda, bėgome į greitas atakas. Esame patenkinti pasirodymu, tikiuosi, kad toliau tik gryninsime šios komandos identitetą“, – sakė „Jazz“ treneris Quinas Snyderis.

Jutos krepšininkai per pirmą rungtynių pusę susmeigė net 18 tritaškių, o tai yra naujas NBA rekordas.

Donovanas Mitchellas pataikė 6 iš 7 tritaškių, o „Jazz“ per pertrauką jau pirmavo 78:40. Iš viso gynėjas pelnė 22 taškus ir buvo rezultatyviausias.

Joe Inglesas ir Bojanas Bogdanovičius pelnė po 17 taškų. Nė vienas „Jazz“ krepšininkas nežaidė daugiau nei 24 minutes.

„Magic“ turėjo daugiau žaidėjų traumuotų sąraše nei rungtynių protokole.

„Žiūrėkite, jie žaidžia taip, kaip niekas kitas nežaidžia NBA. Mes nebuvome tam pasiruošę. Jie pradėjo rungtynes puikiai, o mes neradome atsakymų“, – sakė Orlando komandos treneris Steve'as Cliffordas.

„Jazz“: D.Mitchellas 22 (6/7 trit.), B.Bogdanovičius (4/6 trit.) ir J.Inglesas (5/7 trit.) po 17, J.Clarksonas 15, R.Gobertas 11, G.Niangas 10.

„Magic“: W.Carteris 19 (12 atk. kam.), C.Okeke 16, D.Baconas 13, J.Ennisas, R.J.Hamptonas ir T.Rossas po 12.