2018 01 07

D.Sabonis ir „Pacers“ sutriuškino „Bulls“ ekipą

Įspūdingą pergalę NBA lygoje pasiekė „Indiana Pacers“ (20-19), namuose 125:86 (31:26, 33:11, 37:30, 24:19) nušlavusi „Chicago Bulls“ (14-26) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Nuo suolo kilęs Domantas Sabonis žaidė 27 minutes ir nugalėtojams pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud.).

Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Tarsi iš vadovėlio „du prieš du“ žaidęs D.Sabonis taškais vertė komandos draugų perdavimus.

20 taškų ribą D.Sabonis peržengė antrą kartą iš eilės. Į „Bucks“ krepšį lietuvis buvo įsūdęs 24 taškus.

Pagrindinis „Pacers“ sunkusis krašto puolėjas Mylesas Turneris per pastarąsias trejas rungtynes renka vos po 7,7 taško, atakuodamas 35 proc. taiklumu.

D.Sabonis per du 2018-ųjų mačus pataikė 76 proc. savo metimų (19/25).

Nutraukti penkių pralaimėjimų seriją „Pacers“ ekipai padėjo ir į rikiuotę grįžęs Victoras Oladipo, pelnęs 23 taškus.

„Jis „Visų žvaigždžių“ rungtynių kalibro žaidėjas. Kai jis žaidžia, viskas būna paprasčiau“, – po mačo sakė TJ Leafas.

„Pacers“ laimėjo visus kėlinukus, o 20 taškų persvarą susikrovė dar antrajame kėlinyje, kai spurtavo 14:0 (48:28).

„Pacers“: Victoras Oladipo 23 (9 rez. perd.), Domantas Sabonis 22, TJ Leafas 15, Mylesas Turneris ir Darrenas Collisonas po 13.

„Bulls“: Bobby Portis 15, Lauri Markkanenas ir Denzelis Valentine'as po 13.