2018 01 07 /01:13

B.Griffinas patyrė šiurpų galvos sutrenkimą, S.Curry užfiksavo sezono rekordą

„Los Angeles Clippers“ (17-21) lyderis Blake'as Griffinas veržėsi po krepšiu, kai JaVale'o McGee alkūnės smūgis patiesė jį ant žemės.
Blake'as Griffinas ir Stephenas Curry
Blake'as Griffinas ir Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Incidentas įvyko pirmajame kėlinyje, kai „Golden State Warriors“ pirmavo 29:20.

B.Griffinas kelias minutes gulėjo ant „Staples Center“ parketo, o jo ranką krėtė traukuliai, tačiau galiausiai krepšininkas ant savo kojų paliko aikštę.

Medikai diagnozavo smegenų sutrenkimą.

Per 10 minučių B.Griffinas spėjo pelnyti 5 taškus ir atkovoti 2 kamuolius.

B.Griffinas į rungtynių sūkurį po mėnesį gydytos kelio traumos grįžo tik gruodžio 29 dieną. Nuo tada spėjo sužaisti 4 mačus, vidutiniškai rinkdamas po 23,5 taško.

„Golden State Warriors“ (32-8) nesunkiai laimėjo rungtynes Los Andžele – 121:105 (31:28, 33:27, 39:21, 18:29).

Visas problemas svečiai išsprendė trečiajame kėlinyje, kai atritrūko 30 taškų skirtumu (103:73).

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Stephenas Curry, kuris dar iki pertraukos buvo pelnęs 29 taškus.

Trečiajame ketvirtyje jis dar pridėjo 16 ir ketvirtą kėlinį stebėjo nuo atsarginių suolo. 45 taškus S.Curry pelnė per 30 žaidimo minučių (8/16 trit.).

J.McGee ir Nickas Youngas „Warriors“ komandai, kuri rungtyniavo be Kevino Duranto, pelnė po 11 taškų.

„Clippers“ gretose išsiskyrė 23 taškus pelnęs Lou Williamsas.