2022 10 28

D.Sabonis – per plauką nuo trigubo dublio, bet „Kings“ lieka be pergalių

Domantui Saboniui pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio, tačiau tuščias „Sacramento Kings“ (0-4) sezono startas tęsiasi.
Domantas Sabonis ir Ja Morantas
Domantas Sabonis ir Ja Morantas / „Scanpix“/AP nuotr.

31 minutę žaidęs lietuvis pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 10 kamuolių ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, bet padarė ir 4 klaidas, o „Kings“ namie 110:125 neprilygo galingai sezoną pradėjusiems „Memphis Grizzlies“ (4-1) krepšininkams.

Trečioje kėlinio pradžioje dviženkliu skirtumu atsilikę „karaliai“ (56:67) buvo grįžę į rungtynes ir priartėję iki vieno taiklaus metimo (83:86), bet dar vienas spurtas leido „Grizzlies“ susigrąžinti solidžią persvarą, kurią svečiai galiausiai išsaugo iki pabaigos.

Į pergalę „grizlius“ vedė Desmondas Bane‘as, pataikęs 6 tritaškius iš 8 ir surinkęs 31 tašką. Ja Morantas pridėjo 22, Brandonas Clarkas – 16.

Pralaimėjusiems De'Aaronas Foxas surinko 27 taškus. Harrisonas Barnesas įmetė 20, o naujokas Keeganas Murray – 18 (7 atk. kam.).