2022 10 28

Kosminis Luka – vienas skriaudė „Brooklyn Nets“ žvaigždyną

41 taškas, 14 rezultatyvių perdavimų ir 11 atkovotų kamuolių – milžinišką trigubą dublį surinkęs Luka Dončičius vedė savo komandą į fantastišką pergalę NBA lygoje.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

23-ejų slovėnas kartu su „Dallas Mavericks“ (2-2) išvykoje po pratęsimo 129:125 įteikė dar vieną pralaimėjimą „Brooklyn Nets“ (1-4) žvaigždynui.

Lemiamu momentu rungtynėse tapo atkarpa pratęsime, kai L.Dončičius perdavimais rado Timą Hardaway, Maxi Kleberą ir Reggie Bullocką prie tritaškio linijos, šie pataikė, o „Mavericks“ šventė pirmą sezono pergalę išvykoje.

Istorinį pasirodymą surengęs slovėnas tapo tik 10-uoju krepšininku NBA metraščiuose, savo sąskaitoje turinčiu bent tris trigubus dublius su mažiausiai 40 pelnytų taškų.

„Nets“ klubo neišgelbėjo 39 taškus pelnęs Kyrie Irvingas (7 atk. kam., 5/14 trit.) ir 37 pridėjęs Kevinas Durantas.

Trečiosios Bruklino žvaigždės Beno Simmonso sąskaitoje – 7 taškai ir 8 sugriebti kamuoliai.

Karštas rungtynes pratęsime teko trumpam ir sustabdyti, kai sirgalius į aikštę paleido stiklinę su ledukais.

„Nets“ dramatiškai išplėšė pratęsimą ketvirtojo kėlinio pabaigoje. „Mavericks“ pirmavo 2 taškais, L.Dončičius iš pradžių džiaugėsi teisėjų, maniusių, kad K.Durantas ne pagal taisykles lietė kamuolį, sprendimu įskaityti taškus, tačiau sprendimas galiausiai buvo pakeistas. B.Simmonsas pavogė kamuolį iš L.Dončičiaus, o K.Duranto dėjimas likus žaisti 8,8 sek. rezultatą išlygino.

Vis dėlto pratęsime savo sąlygas jau diktavo „Mavericks“. Nuo suolo kilęs Timas Hardaway prie pergalės pridėjo 18 taškų, M.Kleberas – 15.