2021 02 18

Gniaužia kvapą: D.Sabonis surengė rekordais nusagstytą geriausią karjeros pasirodymą

Domantas Sabonis toliau demonstruoja įspūdingą formą ir sužaidė geriausias savo karjeros rungtynes NBA lygoje, o jo vedamas „Indiana Pacers“ (15-14) svečiuose po pratęsimo 134:128 (39:33, 30:40, 17:19, 35:29, 13:7) pranoko „Minnesota Timberwolves“ (7-22).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Įspūdingai žaidęs D.Sabonis ant savo pečių tempė svečius į pergalę ir per 46 minutes surinko trigubą dublį: pelnė 36 taškus (12/19 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 9/11 baudų), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvis taip pat perėmė 3 kamuolius, vieną metimą blokavo ir 3 sykius suklydo.

36 taškai – jo asmenis rekordas NBA lygoje.

Lietuvių NBA rezultatyvumo rekordas (41) vis dar priklauso Linui Kleizai.

Trigubą dublį Domas atliko trečią kartą šį sezoną. Iš viso, atstovaudamas „Pacers“, jis užfiksavo jau septintą trigubą dublį ir tapo klubo rekordininku, nes iki šiol šį pasiekimą dalijosi su Vokietijos krepšinio legenda Detlefu Schrempfu (6).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Pacers“ surengė spurtą ir D.Sabonis taikliais baudų metimais išplėšė pratęsimą.

Panašiai vaizdas susiklostė ir jame. Papildomo laiko pabaigoje lietuvis vėl stojo mesti baudų, tačiau šį kartą jo taiklūs metimai jau įtvirtino svečių pergalę.

Lietuviui puikiai talkino Malcolmas Brogdonas, pelnęs 32 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“: Malikas Beasley 31, Karlas-Anthony Townsas 30 (10 atk. kam.), Ricky Rubio 20 (13 rez. perd.), Nazas Reidas 18 (9 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 11.

„Pacers“: Domantas Sabonis 36 (17 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Malcolmas Brogdonas 32 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeremy Lambas 18 (8 atk. kam.), Aaronas Holiday 15, Justinas Holiday 11 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).