2019 03 17

D.Sabonis viršijo taškų vidurkį, bet „Pacers“ solidžios persvaros Denveryje neišsaugojo

Paulas Millsapas pataikė likus 7 sekundėms ir nulėmė „Denver Nuggets“ (46-22) pergalę prieš Domanto Sabonio atstovaujamą „Indiana Pacers“ (44-26) – 102:100 (25:36, 32:24, 22:15, 23:25).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Ši pergalė tris lietuvius – Artūrą Karnišovą, Tomą Balčėtį ir Martyną Pocių – administracijoje turintį „Nuggets“ klubą dar labiau priartino prie atkrintamųjų, kuriose nežaidė nuo 2012-13 m. sezono.

D.Sabonis per 25 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

„Nuggets“ jau pirmajame kėlinyje atsilikinėjo dviženkliu taškų skirtumu (25:36), o antrajame turėjo net 18 taškų deficitą (31:49).

Maža to, šeimininkai ketvirtajame kėlinyje neteko iš aikštės dėl ginčų pašalinto Nikolos Jokičiaus, rungtynių lyderio.

Nepaisant to, trijų rungtynių namuose seriją „Nuggets“ baigė trečia pergale. P.Millsapas pataikė sudėtingą metimą iš po krepšio, o Bojano Bogdanovičiaus tolimas paskutinės sekundės šūvis buvo netikslus.

N.Jokičius buvo pašalintas po kietos kovos su Mylesu Turneriu – serbas įsiuto, kad arbitras skyrė pražangą būtent jam. Tuomet, likus 3 minutėms, „Nuggets“ jau pirmavo 96:89.

„Svarbiausia, kad laimėjome“, – po rungtynių sakė N.Jokičius. Paklaustas, ar buvo vertas pašalinimo, „Nuggets“ vidurio puolėjas neabejojo: „Taip“.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26, Jamalas Muuray'us ir Willas Bartonas po 17, Paulas Millsapas 15.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 18, Darrenas Collisonas 17, Bojanas Bogdanovičius ir Domantas Sabonis po 16, Mylesas Turneris 15.