2022 11 26

D.Sabonis žvėriškai dėjo iš viršaus, bet prieš geriausią NBA komandą nelaimėjo

Domantas Sabonis buvo vienas efektyviausių komandos žaidėjų, bet „Sacramento Kings“ (10-8) išvykoje 104:122 (22:36, 40:28, 22:30, 20:28) krito prieš „Boston Celtics“ (15-4).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 33 minutes pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, o rungtynes baigė turėdamas 5 asmenines pražangas.

Kai lietuvis buvo ant parketo, varžovai surinko 14 taškų daugiau nei „Kings“.

Antrajame kėlinyje Domantas pasižymėjo žvėrišku dėjimu.

Nugalėtojams Jasonas Tatumas pelnė 30 taškų, Jaylenas Brownas – 25, Derrickas White'as – 16. Tai buvo jau 11-ta Bostono komandos pergalė per pastarąsias 12 rungtynių.

„Kings“ pralaimėjo antrą kartą paeiliui, nors prieš tai išgyveno puikią septynių pergalių iš eilės seriją.

„Mums tiesiog reikėjo tokios energijos, – sakė J.Brownas po rungtynių. – Būna tokių rungtynių, kurias kiek nuramina teisėjavimas, kuriose yra daug švilpukų. Ieškojome kažko, kas mūsų žaidime įskeltų žiežirbą.“

„Atrodo, kad per dažnai klydome, klydome neišprovokuoti“, – teigė Sakramento komandos treneris Mike'as Brownas.

„Celtics“ greitai susikrovė 16 taškų persvarą, tačiau tuomet užsikūrė „Kings“ puolimas ir per pertrauką rezultatas buvo tik 64:62.

Nuo tada ir įvyko rungtynių sulėtėjimas, komandos daug prasiženginėjo. Galiausiai Bostonas į priekį nurūko spurtu net 19:0, kuriuo uždarė trečią kėlinį.

„Celtics“ su 15 pergalių ir 4 pralaimėjimais kol kas yra geriausia komanda visoje lygoje.

Kitas rungtynes „Kings“ žais namuose prieš „Phoenix Suns“ pirmadienį.

„Celtics“: J.Tatumas 30, J.Brownas 25, D.White'as 16, A.Horfordas 13.

„Kings“: D.Foxas 20, D.Sabonis 18 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), D.Mitchellas 13, H.Barnesas 12.