Dar viena istorinė L.Dončičiaus naktis – skrydis į operatorę ir pirmas trigubas dublis

Martino Liuterio Kingo dieną Milvokyje susitiko dvi Europos krepšinio superžvaigždės: graikas Giannis Antetokounmpo ir slovėnas Luka Dončičius.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę šventė „Milwaukee Bucks“ (34-12) ekipa, 116:106 (35:26, 22:33, 35:25, 24:22) palaužusi „Dallas Mavericks“ (20-26) klubą.

L.Dončičius surinko trigubą dublį ir tapo antru jauniausiu NBA istorijoje, pasiekusį tokį rezultatą.

Slovėnas per 33 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, 19-metis pataikė tik 4 dvitaškius iš 12 ir 2 tritaškius iš 5.

L.Dončičius trečiajame kėlinyje po kontakto su varžovu galingai įsirėžė į operatorę. Laimei, nei krepšininkas, nei moteris nenukentėjo.

Milvokyje galėjo įvykti dviejų brolių dvikova, nes „Mavs“ sudėtyje yra 21-rių Kostas Antetokounmpo, tačiau jaunesnysis brolis aikštėje nepasirodė.

G.Antetokounmpo surengė dar vieną šou. Jis per 36 minutes suvertė 31 tašką ir nusiėmė 15 kamuolių.

Beje, graikas su atvykimu į NBA pasveikino L.Dončičių, kai ketvirtajame kėlinyje per 19-metį sugrūdo kamuolį į krepšį.

Trečiojo kėlinio pabaigoje antrąją techninę pražangą užsidirbo ir į rūbinę išsiųstas buvo Dwightas Powellas.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 31 (15 atk. kam.), E.Bledsoe 21, B.Lopezas 16 (10 atk. kam.).

„Mavericks“: L.Dončičius 18 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), J.Brunsonas 16, D.Jordanas (15 atk. kam.) ir W.Matthewsas po 15.