2020 08 23

Dominavęs LeBronas ir „Lakers“ serijoje veržiasi į priekį

LeBronui Jamesui prireikė laiko apšilti kojas atkrintamosiose varžybose, tačiau tą padaręs Karalius tapo sunkiai sustabdoma jėga. 35-erių puolėjas pelnė net 38 taškus ir atvedė „Los Angeles Lakers“ į antrąją pergalę prieš „Portland Trail Blazers“ – 116:108 (25:29, 28:28, 40:29, 23:22). Serijoje iki keturių pergalių Los Andželo ekipa dabar pirmauja 2-1.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Per pirmuosius du mačus kartu sudėjus tik 33 taškus pelnęs L.Jamesas šįkart buvo pagrindinė „Lakers“ puolimo ašis.

Puolėjas per 34,5 minutės sumetė 38 taškus (7/10 dvit., 4/8 trit., 12/17 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, Karalius suklydo daugiausiai kartų rungtynėse – net aštuonis.

LeBronas užfiksavo ir kelis asmeninius pasiekimus. Su 375 atkrintamosiose pataikytais tritaškiais veteranas pakilo į trečiąją vietą visų laikų sąraše, o iškovojęs 158-ąją pergalę lemiamame sezono etape jis iš antrosios vietos išstūmė „San Antonio Spurs“ legendą Timą Duncaną.

„Blazers“ šiose rungtynėse priekyje buvo daugiau nei du kėlinius, o ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje „Lakers“ pirmavo dar tik 93:90, reikalus sprendė ne L.Jamesas, o Anthony Davisas.

Kitas „Lakers“ lyderis per lemiamą ketvirtį surinko 12 taškų, o jo vedama komanda susikrovė dviženklę persvarą (114:100). „Blazers“ dar bandė desperatiškai gelbėtis, bet laiko ir jėgų Portlando komanda jau turėjo per mažai.

Jos gretose vėl rezultatyviausiai žaidė Damianas Lillardas, antrajame serijos mače išsinarinęs kairės rankos pirštą.

Įžaidėjas pelnė 34 taškus, bet kentė skausmą atakuodamas krepšį – „Blazers“ lyderis pataikė 3 dvitaškius iš 9, 5 tritaškius iš 11 ir 13 baudų metimų iš 14.

Ketvirtą serijos mačą „Lakers“ ir „Blazers“ žais naktį iš pirmadienio į antradienį.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 34 (5/11 trit., 13/14 baud., 7 rez. perd.), C.J.McCollumas 28 (8.13 dvit., 4/12 trit., 8 atk. kam.), Carmelo Anthony 20 (7/17 dvit.), Jusufas Nurkičius 10 (7 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (4/8 trit., 12/17 baud., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Anthony Davisas 29 (11/16 dvit., 7/14 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13 (3/8 trit.), Alexas Caruso 10 (7 rez. perd.).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?