2021 01 03

Dvigubų dublių seriją pratęsusio D.Sabonio „Pacers“ gavo netikėtą antausį namie

Prieš kiek daugiau nei savaitę rungtynėse prieš „New York Knicks“ (3-3) pagerinęs karjeros rezultatyvumo rekordą, šį kartą Domantas Sabonis strigo niujorkiečių gynyboje, o „Indiana Pacers“ (4-2) patyrė netikėtą nesėkmę namuose – 102:106 (28:26, 23:24, 31:32, 20:24).

D.Sabonis žaidė 39 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), sugriebė 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, keturis sykius suklydo ir penkis kartus prasižengė.

13 taškų ir 4 rezultatyvūs perdavimai yra žemiausi D.Sabonio rodikliai šiame sezone, bet atkovojęs 13 kamuolių lietuvis pakartojo geriausią šio sezono rezultatą ir pasiekė jau šeštą iš eilės dvigubą dublį.

Nepaisant kuklesnių rodiklių nei įprastai, lietuvio sezono vidurkiai išlieka įspūdingi: 20,8 taško, 11,3 atkovoto kamuolio ir 6,7 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

Kaip ir D.Sabonis, taip ir „Pacers“ strigo Tomo Thibodeau paruoštoje gynyboje. Iki tol 51 proc. tikslumu krepšį atakuodavę Indianos krepšininkai šįkart įmetė tik 40,5 proc. metimų (34/84).

Neišgelbėjo šeimininkų net ir tritaškių rekordas. „Pacers“ pirmą kartą klubo istorijoje išmetė net 50 tolimų metimų ir pataikė 19 – daugiausiai šį sezoną.

D.Sabonis likus žaisti keturias su puse minutės dvitaškiu padidino savo komandos persvarą iki 3 taškų (96:93), bet nuo tada „Pacers“ puolimas tarsi įšalo.

Taškų šeimininkai nepelnė ilgiau nei keturias minutes, o „Knicks“ pamažu perėmė iniciatyvą ir paskutinę minutę jau pirmavo 104:96.

Nors Victoras Oladipo ir Malcolmas Brogdonas dar pataikė po tritaškį, rungtynių baigties tai nepakeitė – „Pacers“ patyrė antrąjį pralaimėjimą šiame sezone.

„Pacers“ gretose geriausias sezono rungtynes sužaidė M.Brogdonas. Įžaidėjas vien per pirmąjį ketvirtį surinko 17 taškų, o iš viso pelnė 33 taškus, pataikydamas net 7 tritaškius iš 10, bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ klubui atstovaujantis lietuvis Ignas Brazdeikis aikštėje trenerio sprendimu nepasirodė.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 33 (7/10 trit., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 17 (3/9 trit.), Victoras Oladipo 16 (3/16 metimai, 8/11 baud., 7 atk. kam.), Domantas Sabonis 13 (13 atk. kam.), Justinas Holiday 12 (4/5 trit.).

„Knicks“: RJ Barrettas 25 (4/5 trit.), Elfridas Paytonas 19 (8/16 dvit., 8 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 16 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Austinas Riversas 15, Julius Randle'as 12 (5/16 metimai, 11 atk. kam., 8 rez. perd.).